Gra familijna - Nie mów Tak, nie mów Nie

  • - Producent: EPEE
  • - Dostępność: Wysyłka w 24h
  • - Koszt dostawy przedpłata: 8.99 PLN
  • - Koszt dostawy pobranie: 17.00 PLN
79.00 PLN 63.80 PLN
Ilość
  1. Gra familijna - Nie mów Tak, nie mów Nie pozwoli na spędzie wolnego czasu na radosnej zabawie z dziećmi! Ta planszowa gra edukacyjna zawiera aż 900 pytań ułożonych zarówno pod kątem dzieci, jak i dorosłych. Pytania obejmują tematykę z zakresu m. in. historii, geografii, muzyki, sportu czy telewizji, przez co doskonale poszerzają wiedzę całej rodziny!

Zasady gry są bardzo proste! Wylosuj kartę i przekaż ją wybranemu przeciwnikowi, który odczyta Ci wszystkie pytania. Uważaj jednak! Całą trudność zabawy polega na tym, że odpowiadając nie możesz używać słów "tak" i "nie". Myślisz, że to takie proste? Przekonaj się, że Twoi rywale nie przepuszczą żadnego potknięcia i gdy tylko usłyszą zakazane słowo, uderzą na alarm w dzwonek. Jeśli jednak dokonasz tej trudnej sztuki i unikniesz pułapki zakazanych słów, będziesz mógł przesunąć pionek w kierunku środka planszy. Wyścig wygrywa ta osoba, która pierwsza postawi swój pionek na końcowym polu. Jak sądzisz, kto będzie najlepszy w tym wyścigu? Wykaż się sprytem i wiedzą, aby zostać zwycięzcą! Kto wie, może właśnie na Ciebie czeka jakaś słodka nagroda? :)

Sprawdzony pomysł na prezent! Zabawki z EPEE - wielka frajda!

Informacje:
Model: EPE02850
Dodatkowe informacje: wiek +7, liczba graczy 2-6, czas gry ok. 20 minut
W skład zestawu wchodzi: 1 plansza do gry, dzwonek alarmowy, 6 pionków, 55 kart dla dzieci, 55 kart dla dorosłych, zasady gry
Dlaczego warto kupić w naszym sklepie:
Gwarancja: 24 miesiące
Możliwość odbioru osobistego: Chrzanów (po uprzednim kontakcie telefonicznym)
Możliwość zwrotu: do 30 dni (bez podania przyczyny)

Zapytaj o produkt

Opinie (2)

Sortowanie:

Napisz opinię

Uwaga: Nie używaj HTML!
   
Ocena ogólna
Poleciłbyś ten produkt znajomemu?
 
DO PRODUKTU GRATIS!
Rabat na kolejne zakupy   I   Dwa e-booki o odchudzaniu   I   Kalkulator kalorii - 7 dni