Dysk stabilizujący Body Sculpture BB 015

  • - Producent: Body Sculpture
  • - Dostępność: Niedostępny
  • - Koszt dostawy przedpłata: 12.00 PLN
  • - Koszt dostawy pobranie: 17.00 PLN
47.90 PLN
Ilość

Dysk stabilizujący Body Sculpture BB015 to pompowany dysk służący do ćwiczeń fitness i masażu. Dysk można polecić do nie tylko do treningu równoważnego, ale także w celu poprawy stabilności stawów i korekcji wad postawy. Dysk BB015 może zostać wykorzystany także do medytacji.

Specjalna struktura dysku pobudza strefy refleksogenne na stopach, które wysyłają sygnały do systemu sensomotorycznego człowiek, odpowiedzialnego za zachowanie równowagi i orientację w przestrzeni. Dodatkowo, wypustki dysku usprawniają krążenie.

Dysk stabilizujący Body Sculpture BB015

Ćwiczenia równowagi na dysku oddziałują na liczne grupy mięśniowe górnej i dolnej części ciała oraz na pomocnicze mięśnie stabilizujące. Na dysku możemy także siadać, co ułatwi wykonywanie ćwiczeń w tej pozycji, lub opierać na nim ręce w trakcie wykonywania pompek, a jego ciągła praca będzie angażowała dodatkowe partie mięśni. Warto zaznaczyć, że siedząc na dysku automatycznie przyjmujemy prawidłową pozycję ciała, w której zmniejsza się jednostajny nacisk na krążki międzykręgowe kręgosłupa.

Dysk stabilizacyjny doskonale wymodeluje okolice talii i brzucha, pozwoli zachować zgrabną sylwetkę, a dodatkowo rozluźni ciało. Do produktu dołączona jest instrukcja obsługi, która zawiera przykładowe ćwiczenia na równowagę, poprawę siły mięśni oraz na wzmocnienie kręgosłupa i poprawę giętkości ciała.

Informacje:
Model: BB 015
Średnica: 33 cm
Dlaczego warto kupić w naszym sklepie:
Gwarancja: 24 miesiące
Możliwość zwrotu: 30 dni (bez podania przyczyny)

Zapytaj o produkt

Opinie (0)

Sortowanie:

Napisz opinię

Uwaga: Nie używaj HTML!
   
Ocena ogólna
Poleciłbyś ten produkt znajomemu?
 
DO PRODUKTU GRATIS!
Rabat na kolejne zakupy   I   Dwa e-booki o odchudzaniu   I   Kalkulator kalorii - 7 dni