Masz pytania? (+48) 324 118 877

Guma fitness - rezystor prędkości Body Sculpture BB 2402

199.00 zł
  • Producent: Body Sculpture
  • Stan magazynowy: Niedostępny
  • Koszt dostawy przedpłata: 14.00 zł
  • Koszt dostawy pobranie: 19.00 zł
Zamów telefonicznie
(+48) 324 118 877

Rezystor prędkości Body Sculpture BB 2402 używany jest do treningów poprawiających przyspieszenie, szybkość, zwinność oraz koordynację. Produkt posiada regulowany pas, który pozwala na idealne dopasowanie do talii ćwiczącego, co zapewnia odpowiedni komfort użytkowania.

Guma fitness - rezystor prędkości Body Sculpture BB 2402

Dla bezpieczeństwa użytkownika wewnętrzna guma została dodatkowo zabezpieczona osłoną z nylonu, która chroni gumę przed uszkodzeniami, a w razie pęknięcia - nie zrani użytkownika. Osłona umożliwia również większy naciąg gumy, co pozwala na osiągnięcie lepszych wyników treningu. Produkt wyposażony w karabińczyki i paski, za pomocą których można przymocować go do przedmiotu (np. hak w ścianie, drzewo, słup). Pozwala to na samodzielny trening.

Dzięki zastosowaniu specjalnego mocowanie gumy do pasa, osoba ćwicząca ma zapewniony pełen zakres ruchów (przód, tył, boki). Rezystor prędkości BB 2402 wykonany został z wytrzymałych tworzyw i materiałów o zwiększonej odporności na rozciąganie, ścieranie i uszkodzenia. Do produktu dołączono siatkową torbę do przechowywania sprzętu oraz płytę DVD z filmem instruktażowym.

Ćwiczenia z rezystorem prędkości to doskonały sposób na wzmocnienie mięśni nóg, zwiększenie stabilność stawów i zakresu ruchów oraz maksymalizację sprawności ruchowej. Z tych powodów oryginalny rezystor marki Body Sculpture to idealna propozycja zarówno dla profesjonalnych sportowców, jak i dla miłośników zdrowego trybu życia i wszelkiej aktywności fizycznej.

Specyfikacja:
Model: BB 2402
Klasa użytkowa: H - produkt do użytku domowego.
Materiał wykonania: guma zabezpieczona nylonową osłoną
Dlaczego warto kupić w naszym sklepie:
Gwarancja: 24 miesiące
Możliwość zwrotu: do 30 dni (bez podania przyczyny)

Napisz recenzję

Uwaga: HTML nie jest dozwolony!
Captcha

Zadaj pytanie do produktu

Captcha