Zestaw do ćwiczeń Body Sculpture BB 5550E 4 WAY

  • - Producent: Body Sculpture
  • - Dostępność: Wysyłka w 24h
  • - Koszt dostawy przedpłata: 12.00 PLN
  • - Koszt dostawy pobranie: 17.00 PLN
130.00 PLN 119.00 PLN
Ilość

Zestaw do ćwiczeń Body Sculpture BB5550E 4 WAY to komplet poręcznych akcesoriów fitness, który umożliwia przeprowadzenie efektywnego treningu w warunkach domowych. Nie musisz kupować drogich i zajmujących dużo miejsca maszyn treningowych! Skład zestawu został dobrany tak, aby zapewnić solidny trening na dla wszystkich najważniejszych grup mięśniowych. Pamiętaj, wszystkie elementy zestawu 4 WAY to oryginalne produkty marki Body Sculpture!

W skład zestawu Body Sculpture 4 WAY wchodzą:
  • Expander – pozwala na trening mięśni brzucha, ramion oraz klatki piersiowej oraz pleców. Doskonale zastępuje trening na maszynach.
  • Sprężyna królewska o długości 65 cm - dzięki zginaniu i prostowaniu sprężyny można oddziaływać na mieśnie bicepsów, ramion, barków i grzbietu.
  • Skakanka o długości 275 cm - ten prosty i popularny przyrząd treningowy pozwala na trening kondycyjny i zwiększający wytrzymałość. Skakanka to także sprawdzony "zabójca" tkanki tłuszczowej. Regularne treningi doskonale modelują dolne partie ciała.
  • 2 ściski do dłoni - przeznaczone do ćwiczeń mięśni dłoni i przedramion oraz wzmacniania siły uścisku. Pomocne także w trakcie rehabilitacji palców i dłoni.

Zestaw do ćwiczeń Body Sculpture BB 5550E 4 WAY

Kupując za stosunkowo niewielkie pieniądze zestaw ćwiczeniowy Body Sculpture BB5550E 4 WAY, zyskasz poręczny i uniwersalny komplet akcesoriów, które pozwolą na przeprowadzenie solidnego treningu, świetnie wpływającego na Twoje ciało!

Informacje:
Model: BB 5550E
W skład zestawu wchodzi: sprężyna królewska (dł. 65 cm), skakanka (dł. 275 cm), ekspander, dwa ściski do dłoni.
Dlaczego warto kupić w naszym sklepie:
Gwarancja: 24 miesiące
Możliwość zwrotu: do 30 dni (bez podania przyczyny)

Zapytaj o produkt

Opinie (0)

Sortowanie:

Napisz opinię

Uwaga: Nie używaj HTML!
   
Ocena ogólna
Poleciłbyś ten produkt znajomemu?
 
DO PRODUKTU GRATIS!
Rabat na kolejne zakupy   I   Dwa e-booki o odchudzaniu   I   Kalkulator kalorii - 7 dni