Masz pytania? (+48) 324 118 877

Piłka gimnastyczna 65 cm z gumami Body Sculpture BB 001TR

64.90 zł
  • Producent: Body Sculpture
  • Stan magazynowy: Niedostępny
  • Koszt dostawy przedpłata: 8.99 zł
  • Koszt dostawy pobranie: 19.00 zł
Zamów telefonicznie
(+48) 324 118 877
Piłka gimnastyczna 65 cm z gumami Body Sculpture BB 001TR

Piłka gimnastyczna Body Sculpture BB 001TR to wysokiej jakości produkt o rozszerzonych możliwościach treningowych. Dzięki zastosowaniu doczepianych gum fitness o długości 55 cm z komfortowymi uchwytami, użytkownik piłki może znacząco poszerzyć zakres wykonywanych na niej ćwiczeń i zaangażować podczas treningu dodatkowe grupy mięśni. Piłka gimnastyczna to niezastąpiony przyrząd treningowy przy wykonywaniu wszelkich ćwiczeń wzmacniających, rozciągających i ruchowych oraz w trakcie zajęć korekcyjnych i rehabilitacji.

Piłka fitness BB 001TR wykonana została ze specjalnego rodzaju gumy tak, aby w razie pęknięcia zapobiec gwałtownej utracie powietrza, co mogłoby narazić osobę ćwiczącą na nagły upadek. Zastosowana guma wysokiej jakości sprawia, że piłka traci powietrze stopniowo, a dodatkowo jest wytrzymała i elastyczna. Produkt o średnicy 65 cm, przeznaczony dla osób o wzroście 165-182 cm.

ZASTOSOWANIE:

Piłka jest przyrządem o niezwykle szerokim zastosowaniu. Wykorzystuje się ją zarówno w treningach sportowców jak i do celów rehabilitacyjnych, dlatego może być stosowana przez każdego, bez względu na wiek czy formę fizyczną. Te mocne i elastyczne piłki są niezbędnym elementem ćwiczeń związanych z gimnastyką, fitnessem, sportem, tańcem, treningiem równoważnym i terapią oraz jako siedziska ergonomiczne w biurze i domu.

UWAGI:

  • Gwarancja 24 miesiące
  • Produkt do użytku domowego
Specyfikacja:
Model: BB 001TR
Klasa użytkowa: H - produkt do użytku domowego.
Dodatkowe informacje: Odpinane gumy fitness o długości 55 cm.
Średnica: 65 cm
Materiał wykonania: guma
Dlaczego warto kupić w naszym sklepie:
Gwarancja: 24 miesiące
Możliwość zwrotu: do 30 dni (bez podania przyczyny)

Napisz recenzję

Uwaga: HTML nie jest dozwolony!
Captcha

Zadaj pytanie do produktu

Captcha