Piłka SKIPPY 70cm

  • - Producent: Laubr
  • - Dostępność: Niedostępny
  • - Koszt dostawy przedpłata: 8.99 PLN
  • - Koszt dostawy pobranie: 17.00 PLN

Wybierz inne warianty

27.90 PLN
Ilość

Piłka SKIPPY to doskonały przyrząd gimnastyczny zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, na którym można: skakać, siedzieć i ćwiczyć swoją chwytność, zmysł równowagi, siłę mięśni. Jest świetnym przyrządem usprawniającym trening ogólnorozwojowy, pomoże zwiększyć ruchowości stawów oraz poprawi koordynacje. Stabilny uchwyt, który ułatwia utrzymanie się na piłce oraz sprężystość piłki zapewnia komfort skakania.

Ćwiczenia z użyciem dużej piłki znane są od lat i wykorzystuje się je w różnych rodzajach zajęć. Ogromnym plusem jest to, że z piłką ćwiczyć może każdy, zarówno na siłowni, jak i w domu.

Ilość i różnorodność ćwiczeń z wykorzystaniem piłki gimnastycznej jest nie ograniczona i zależy tylko od wyobraźni i potrzeb ćwiczącego. To idealna alternatywa dla osób, które chcą pracować nad swoją sylwetką świetnie się przy tym bawiąc. Jest ona również idealna do potrzeb rehabilitacji. Pozytywnie wpływa na sylwetkę i kondycję fizyczną oraz pomaga przy redukcji tkanki tłuszczowej.

Systematyczne ćwiczenia ogólnie wzmacniają ciało, jednocześnie rozluźniając te jego części, które są zbyt spięte i powodują ból. Głównym plusem ćwiczeń z piłką jest odciążenie kręgosłupa i stawów.

Informacje:
Model: IR97401
Klasa użytkowa: H - produkt do użytku domowego.
Średnica: 70 cm
Dlaczego warto kupić w naszym sklepie:
Gwarancja: 24 miesiące
Możliwość odbioru osobistego: Olkusz (w dniu zamówienia)
Możliwość zwrotu: do 30 dni (bez podania przyczyny)

Zapytaj o produkt

Opinie (0)

Sortowanie:

Napisz opinię

Uwaga: Nie używaj HTML!
   
Ocena ogólna
Poleciłbyś ten produkt znajomemu?
 
DO PRODUKTU GRATIS!
Rabat na kolejne zakupy   I   Dwa e-booki o odchudzaniu   I   Kalkulator kalorii - 7 dni