Bieżnia elektryczna Reebok TT3.0 Titanium

  • - Producent: Reebok
  • - Dostępność: Wysyłka w 24h
  • - Koszt dostawy przedpłata: 0.00 PLN
9,799.00 PLN 6,990.00 PLN
Ilość

Bieżnia elektryczna Reebok TT3.0 Titanium to innowacyjne urządzenie treningowe, które pozwala wznieść codzienne treningi na zupełnie nowy poziom. Ta zaawansowana technologicznie bieżnia udostępnia szereg możliwości, które pozwolą uzyskiwać jeszcze lepsze efekty ćwiczeń. To bieżnia dla osób nie idących na żadne kompromisy, dla których liczy się tylko najwyższa jakość i maksymalna funkcjonalność.

Model TT3.0 posiada mocny silnik (aż 3 KM!), co pozwala na osiągnięcie prędkości do 20 km/h. Doskonały system amortyzacji Tripleflex Cusion System sprawia, że użytkowanie bieżni marki Reebok jest bezpieczne i wpływa na mniejsze obciążenie mięśni oraz stawów. Nachylenie pasa bieżni - elektronicznie w zakresie 16 poziomów. Wysoka waga bieżni sprawia, że jest ona bardzo stabilna.

Komputer bieżni wyposażony jest w 6-calowy monitor z niebieskim podświetleniem. Na jego ekranie można śledzić aktualne parametry treningu. Intuicyjne sterowanie pozwala na łatwy wybór jednego z 17 programów treningowych. Sensory pulsu umieszczone w uchwytach mierzą nieustannie puls, aby użytkownik miał możliwie pełną kontrolę na przebiegiem ćwiczeń.

Bieżnia wyposażona w system Soft Drop, który zapewnia możliwość szybkiego złożenia produktu do pionu. Rolki transportowe ułatwiają przemieszczanie urządzenia. Na panelu bieżni znajduje się tacka na urządzenie mobilne, wentylator chłodzący użytkownika oraz miejsce na bidon. Model TT3.0 posiada wbudowane głośniki do odtwarzania muzyki. Port USB umożliwia ładowanie urządzeń mobilnych.

Bieżnia TT3.0 Titanium to propozycja dla zaawansowanych miłośników joggingu, którym zależy na sprzęcie z najwyższej półki. Oryginalna bieżnia marki Reebok to gwarancja zadowolenia z zakupu i niezwykle udanych treningów!


Informacje:
Model: 10721BK
Klasa użytkowa: LC - produkt do użytku typu light commercial.
Wymiary (wys. / dł. / szer.): 139 x 192 x 87 cm
Wymiary po złożeniu (wys. / dł. / szer.): 161 x 124 x 87 cm
Waga: 96
Dodatkowe funkcjonalności: port USB, wbudowane głośniki, wentylator chłodzący
Dodatkowe informacje: wymiary pasa bieżni: 150 x 50 cm
Funkcje komputera: prędkość, czas, dystans, kalorie, puls, nachylenie bieżni, tętno
Ilość programów: 17 programów treningowych (program manualny (1), programy zdefiniowane (6), programy Random (4), programy HRC – sterowane pracą serca (3), program Target - pomiar docelowych parametrów (1), program Body Fat (1), profile użytkownika)
Moc silnika: 3 KM
Możliwość złożenia: Tak
Prędkość: 1-20 km/h
Regulacja nachylenia: elektroniczna, 16 poziomów
Dodatkowe parametry techniczne:
Certyfikaty i normy: EN 957-1, EN 957-6
Dopuszczalna waga użytkownika: 145 kg
Rolki transportowe: Tak
Sensory pomiaru pulsu: Tak
Dlaczego warto kupić w naszym sklepie:
Gwarancja: 24 miesiące
Możliwość zwrotu: do 30 dni (bez podania przyczyny)

Zapytaj o produkt

Opinie (0)

Sortowanie:

Napisz opinię

Uwaga: Nie używaj HTML!
   
Ocena ogólna
Poleciłbyś ten produkt znajomemu?
 
DO PRODUKTU GRATIS!
Rabat na kolejne zakupy   I   Dwa e-booki o odchudzaniu   I   Kalkulator kalorii - 7 dni