Atlas 1-stanowiskowy gymTOWER II

  • - Producent: Laubr
  • - Dostępność: Niedostępny
  • - Koszt dostawy przedpłata: 0.00 PLN
  • - Koszt dostawy pobranie: 40.00 PLN
1,390.00 PLN
Ilość

Wielofunkcyjny atlas 1-stanowiskowy gymTOWER II umożliwia stworzenie profesjonalnej siłowni we własnym domu. Produkt oferuje szeroką gamę ćwiczeń na różne partie ciała, dzięki którym wyrzeźbisz sylwetkę oraz rozwiniesz muskulaturę. Nie trać czasu na dojazdy na siłownię, nie wydawaj pieniędzy na drogie karnety – jeśli tylko masz w domu nieco wolnego miejsca, zagospodaruj go za pomocą atlasu gymTOWER II i zacznij ćwiczyć wtedy, kiedy masz na to czas i ochotę!

GymTOWER II posiada wszelkie elementy niezbędne do przeprowadzenie profesjonalnego treningu kulturystycznego i siłowego. Atlas wyposażony jest w wyciąg górny i dolny oraz dodatkowy wyciąg barkowy. Modlitewnik umożliwi trening bicepsów, a stacja motylkowa pozwoli rozwinąć muskulaturę klatki piersiowej. Sprzęt posiada stos obciążeń z osłoną o wadze aż 68 kilogramów!

Atlas wykonany jest z grubych profili stalowych, które zapewniają solidność i stabilność konstrukcji nawet podczas najbardziej intensywnych treningów. Wygodne siedzisko oraz oparcie pozwalają przyjąć stabilną pozycję w czasie wykonywania ćwiczeń. Uchwyty zostały wykończone miękką pianką. Model gymTOWER II to nie tylko jakość wykonania, ale również troska o nowoczesny i ergonomiczny kształt, który sprawia, że sprzęt prezentuje się naprawdę dobrze.

Atlas gymTOWER II, oferujący szerokie możliwości treningowe oraz wysoką jakość wykonania, to propozycja dla osób, które chcą wyrzeźbić swoją sylwetkę oraz zwiększyć masę mięśniową. Z atlasu mogą korzystać zarówno mężczyźni, jak i kobiety.

Informacje:
Model: IRHG01JB
Klasa użytkowa: H - produkt do użytku domowego.
Długość: 156 cm
Szerokość: 110 cm
Wysokość: 205 cm
Waga stosu: 68 kg
Dodatkowe parametry techniczne:
Dopuszczalna waga użytkownika: 120 kg
Dlaczego warto kupić w naszym sklepie:
Gwarancja: 24 miesiące
Możliwość zwrotu: do 30 dni (bez podania przyczyny)

Zapytaj o produkt

Opinie (0)

Sortowanie:

Napisz opinię

Uwaga: Nie używaj HTML!
   
Ocena ogólna
Poleciłbyś ten produkt znajomemu?
 
DO PRODUKTU GRATIS!
Rabat na kolejne zakupy   I   Dwa e-booki o odchudzaniu   I   Kalkulator kalorii - 7 dni