Mój pierwszy pojazd - czyli jeździki i rowerki dla malucha.

W naszym sklepie znajdą Państwo rewelacyjne rowerki i jeździki w różnych kolorach i wzorach, które w stu procentach spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających pociech. Zaprojektowane specjalnie dla dzieci, przyciągają ich wzrok i gwarantują dobrą zabawę!

Rowerki biegowe dla dzieci.

Pogodne, wiosenne i letnie dni to najlepszy czas, by rozpocząć z dzieckiem naukę jazdy na rowerze. Hitem ostatnich sezonów są rowerki biegowe, które doskonale uczą dziecko utrzymywania równowagi i świetnie rozwijają zdolności motoryczne maluszków. Tego typu pierwszy, dwukołowy pojazd odpowiednio przygotuje dziecko do przesiadki na klasyczny rower. Rowerek Teddy z naszej oferty posiada jeszcze inne unikalne cechy – wykonany jest z wyselekcjonowanych, bezpiecznych dla dzieci materiałów.

Niewątpliwą zaletą rowerka biegowego Teddy jest jego uniwersalność, ponieważ model ten potrafi idealnie dopasować się do wielu etapów rozwoju malucha. Świetnie sprawdzi się zarówno w przypadku rocznego dziecka, jak i dwu- i trzylatka. Dodać należy tu także nowoczesny, ekologiczny design oraz bezpieczeństwo użytkowania. Każdy rowerek biegowy z naszej oferty jest bowiem wykonany z wysokiej jakości, bezpiecznych materiałów, które nie zagrażają Twojemu maluchowi.

Jeździk dla maluszka.

Czas wakacji to również okres wzmożonych wyjazdów, zarówno tych krótkich, przeważnie weekendowych, jak i dalszych, typowo urlopowych. Aby umilić dziecku czas wakacyjnych podróży oraz by zapewnić maluchowi niecodzienną rozrywkę, warto zaopatrzyć go w jeździk. Dzięki niemu rodzinne wakacje staną się jeszcze bardziej ekscytujące!

W naszej ofercie znaleźć można całą gamę magicznych, interaktywnych jeździków w zabawnych kształtach i kolorach, przypominających prawdziwe pojazdy, a także z motywami zwierząt.Jeździki sprawią, że podróż okaże się nieustającą zabawą, a gdy po prostu nasz maluch zmęczy się zwiedzaniem – może usiąść na swój pojazd i jechać obok rodziców.

Dzieci to małe wulkany niespożytej, pozytywnej energii. Dynamika zachowań maluchów objawia się w każdej możliwej chwili, postaci i intensywności. Zamiast z przerażeniem patrzeć jak nasze dziecko biegnie na złamanie karku przed siebie, warto nie tylko ciekawie zająć mu czas, ale również pozwolić mu się wyszaleć. Proponowane przez nas jeździki i rowerki sprawdzą się doskonale zarówno na spacerze, jak i w podróży. Pozwólmy więc dzieciom być po prostu… dziećmi!