Zestaw do Speedmintona Talbot Torro S5000 490105

  • - Producent: Talbot Torro
  • - Dostępność: Wysyłka w 2-3 dni
  • - Koszt dostawy przedpłata: 14.00 PLN
  • - Koszt dostawy pobranie: 19.00 PLN
197.00 PLN 177.00 PLN
Ilość

SPEEDMINTON - to nowa dyscyplina wśród sportów rakietowych. Jest to gra łącząca badminton z tenisem – tzw szybki badminton. Gra jest stosunkowa prosta wystarczy podstawowa sprawność fizyczna aby doskonale się bawić tym sportem. Jest to sport zarówno dla osób grających rekreacyjnie i dla profesjonalistów. Organizowane są profesjonalne rozgrywki w tej dyscyplinie. Do gry wykorzystuje się rakiety o kształcie przypominającym rakiety tenisowe. Jest to nowa gra podobna do badmintona, ale pozwalająca na grę na zewnątrz niezależnie od warunków atmosferycznych.

Tajemnica tej gry kryje się w wykorzystaniu specjalnych opatentowanych lotek - "Speeders", które osiągają prędkości net do 290 km/h. Lotki wykorzystywane do gry w Speedmintona są cięższe od zwykłych lotek co powoduje, że podczas gry są one mniej podatne na podmuchy wiatru. Zestaw składa się z 2 rakiet z hartowanego aluminium oraz 6 różnych lotek – 2 Speeders i 4 Racer. Całość zapakowana jest w specjalną torbę z paskiem na ramię.

Informacje:
Model: S5000 490105
Waga: 0.3 kg
W skład zestawu wchodzi: 2 rakiety z hartowanego aluminium oraz 6 różnych lotek – 2 Speeders i 4 Racer. Całość zapakowana jest w specjalną torbę z paskiem na ramię.
Dlaczego warto kupić w naszym sklepie:
Gwarancja: 24 miesiące
Możliwość zwrotu: do 30 dni (bez podania przyczyny)

Zapytaj o produkt

Opinie (0)

Sortowanie:

Napisz opinię

Uwaga: Nie używaj HTML!
   
Ocena ogólna
Poleciłbyś ten produkt znajomemu?
 
DO PRODUKTU GRATIS!
Dwa e-booki o odchudzaniu   I   Kalkulator kalorii - 7 dni