trwa ładowanie

Masz pytania? (+48) 324 118 877

Formy płatności


Przelew tradycyjny.

Wykonaj zwykły przelew za pośrednictwem swojej bankowości internetowej lub bezpośrednio w oddziale banku lub placówce pocztowej. Towar wysyłamy po zaksięgowaniu pieniędzy na naszym koncie. Zazwyczaj jest to jeden dzień roboczy. Pamiętaj, że nie mamy wpływu na moment zaksięgowania wpłaty na naszym koncie.

Numer konta do wpłat: 51 1240 4940 1111 0010 4736 5442 - SWIFT: PKOPPLPW

(prosimy o podawanie samego numeru zamówienia w tytule przelewu, bez dodatkowych znaków - jego brak może spowodować opóźnienie w realizacji zamówienia)

Płatność za pobraniem.

Przy wybraniu tej opcji w formularzu zamówienia, nadajemy towar zgodnie z zadeklarowanym terminem realizacji. Kurier, przed wydaniem przesyłki, będzie wymagał uiszczenia płatności za zamówione produkty oraz koszty przesyłki. Płatność najczęściej odbywa się gotówką.

Szybkie płatności Przelewy24.

Przelewy24 to darmowa usługa dla kupujących w Internecie. Pozwala na szybkie i bezpieczne transakcje on-line przez bankowość internetową Twojego banku, bez konieczności rejestracji w sklepie. Korzystając z Przelewów24 zapłacisz nie tylko szybką płatnością, ale również możesz skorzystać z karty płatniczej*, płatności BLIK i wielu innych form opłacenia zamówienia. W prostu sposób wybierzesz, która odpowiada Ci najbardziej.

*Operatorem kart płatniczych jest PayPro SA Agent Rozliczeniowy, ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań, wpisany do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000347935, NIP 7792369887, Regon 301345068.

Kupuj wygodnie, wybierz raty banku Credit Agricole! Sprawdź jakie to proste: wybierz produkt, który Cię interesuje, a gdy wartość koszyka przekroczy 300 zł, skorzystaj z rat banku Credit Agricole. Wypełnij wniosek online i poczekaj na decyzję kredytową. Następnie przelej 1 zł i załącz zdjęcie dowodu osobistego. Potwierdź zawarcie umowy kodem z SMS. Umowę otrzymasz na swoją skrzynkę e-mail, a sklep zacznie realizować Twoje zamówienie.

"GLOBAL" SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.

Raty - Santander Consumer Bank.

W naszym sklepie mają Państwo możliwość zakupu produktów na raty, korzystając z usług Santander Consumer Bank. Wystarczy złożyć wniosek i poczekać na decyzję banku. W wypadku pozytywnej opinii towar zostanie niezwłocznie wysłany do Klienta. Pamiętaj, Sklep ABCfitness.pl nie jest stroną w wypadku zawarcia umowy kredytowej.

Uwaga! Z przyczyn technicznych system ratalny nie uwzględnia kuponów rabatowych, dlatego też chcąc dokonać zakupu ratalnego, nie wprowadzaj kodu rabatowego podczas składania zamówienia!