Formy płatności


Przelew tradycyjny.

Wykonaj zwykły przelew za pośrednictwem swojej bankowości internetowej lub w oddziale banku. Towar wysyłamy po zaksięgowaniu pieniędzy na naszym koncie. Zazwyczaj jest to jeden dzień roboczy.

Numer konta do wpłat: 51 1240 4940 1111 0010 4736 5442 - SWIFT: PKOPPLPW

(prosimy o podawanie samego numeru zamówienia w tytule przelewu, bez dodatkowych znaków - jego brak może spowodować opóźnienie w realizacji zamówienia)

Płatność za pobraniem.

Przy wybraniu tej opcji w formularzu zamówienia wysyłamy towar w 24h od złożenia zamówienia. Kurier przed wydaniem przesyłki będzie wymagał płatności za zamówione produkty oraz koszty przesyłki.

Szybkie płatności DotPay.

DotPay to darmowa usługa dla kupujących w Internecie. Pozwala na szybkie i bezpieczne transakcje on-line, bez konieczności rejestracji w sklepie, przez bankowość internetową Twojego banku.

Raty.

W naszym sklepie mają Państwo możliwość zakupu produktów na raty, korzystając z usług Santander Consumer Bank. Wystarczy złożyć wniosek i poczekać na decyzję banku. W wypadku pozytywnej opinii towar zostanie niezwłocznie wysłany do Klienta. Pamiętaj, Sklep ABCfitness.pl nie jest stroną w wypadku zawarcia umowy kredytowej.

Uwaga! Z przyczyn technicznych system ratalny nie uwzględnia kuponów rabatowych, dlatego też chcąc dokonać zakupu ratalnego, nie wprowadzaj kodu rabatowego podczas składania zamówienia!