trwa ładowanie

Masz pytania? (+48) 324 118 877

Elektrostymulatory mięśni

Elektrostymulatory mięśni to wygodny i prosty sposób, aby wzmocnić wybrane grupy mięśni oraz spalić tkankę tłuszczową. Ich stosowanie polecamy szczególnie do treningów mięśni brzucha, ud oraz pośladków. Przekonaj się sam!
Wyświetlanie 1 do 6 z 6 (1 stron)
Wysyłka w 24h

HMS

Elektrostymulator mieśni ELECTRO BF

79.00 zł

Elektrostymulator mięśni Electro BF to Twój osobisty sposób na zbudowanie perfekcyjnej sylwetki. To rewolucja w kształtowaniu mięśni. Jego głównym przeznaczeniem jest budowanie i wzmacnianie mięśni br..

Nowy
Wysyłka w 24h

HMS

Elektrostymulator mieśni Abs Master Pro Super

149.00 zł

ABS Master Pro Super to Twój osobisty sposób na zbudowanie perfekcyjnej sylwetki. To rewolucja w kształtowaniu mięśni. Jego głównym przeznaczeniem jest budowanie i wzmacnianie mięśni brzucha, jednak d..

Wysyłka w 24h

HMS

Elektrostymulator mięśni ABS Master Pro

199.00 zł

Elektrostymulator mięśni ABS Master Pro to Twój osobisty sposób na zbudowanie perfekcyjnej sylwetki. To rewolucja w kształtowaniu mięśni. Jego głównym przeznaczeniem jest budowanie i wzmacnianie mięśn..

Wysyłka w 24h

HMS

Elektrostymulator mięśni ABS Master Pro Multi Set

219.00 zł

Elektrostymulator mięśni ABS Master Pro Multi Set to Twój osobisty sposób na zbudowanie perfekcyjnej sylwetki. To rewolucja w kształtowaniu mięśni. Jego głównym przeznaczeniem jest budowanie i wzmacni..

Niedostępny

HMS

Elektrostymulator mięśni ELECTRO BF Hit Trainer

59.00 zł

Electro BF Hip Trainer to Twój osobisty sposób na idealne pośladki. Dzięki temu urządzeniu zyskasz idealnie wyrzeźbioną pupę bez morderczych ćwiczeń i przysiadów. Brazylijskie pośladki od teraz są w T..

Niedostępny

HMS

Elektrostymulator mięśni ABS Master Pro Hip Trainer

109.00 zł

ABS Master Pro Hip Trainer to Twój osobisty sposób na idealne pośladki. Dzięki temu urządzeniu zyskasz idealnie wyrzeźbioną pupę bez morderczych ćwiczeń i przysiadów. Brazylijskie pośladki od teraz są..

Wyświetlanie 1 do 6 z 6 (1 stron)