trwa ładowanie

Masz pytania? (+48) 324 118 877

Elektrostymulatory mięśni

Elektrostymulatory mięśni to wygodny i prosty sposób, aby wzmocnić wybrane grupy mięśni oraz spalić tkankę tłuszczową. Ich stosowanie polecamy szczególnie do treningów mięśni brzucha, ud oraz pośladków. Przekonaj się sam!
Wyświetlanie 1 do 5 z 5 (1 stron)
Niedostępny

HMS

Elektrostymulator mięśni ELECTRO BF Hit Trainer

59.00 zł

Electro BF Hip Trainer to Twój osobisty sposób na idealne pośladki. Dzięki temu urządzeniu zyskasz idealnie wyrzeźbioną pupę bez morderczych ćwiczeń i przysiadów. Brazylijskie pośladki od teraz są w T..

Niedostępny

HMS

Elektrostymulator mieśni ELECTRO BF

69.00 zł

Elektrostymulator mięśni Electro BF to Twój osobisty sposób na zbudowanie perfekcyjnej sylwetki. To rewolucja w kształtowaniu mięśni. Jego głównym przeznaczeniem jest budowanie i wzmacnianie mięśni br..

Niedostępny

HMS

Elektrostymulator mięśni ABS Master Pro Hip Trainer

109.00 zł

ABS Master Pro Hip Trainer to Twój osobisty sposób na idealne pośladki. Dzięki temu urządzeniu zyskasz idealnie wyrzeźbioną pupę bez morderczych ćwiczeń i przysiadów. Brazylijskie pośladki od teraz są..

Niedostępny

HMS

Elektrostymulator mięśni ABS Master Pro

215.00 zł

Elektrostymulator mięśni ABS Master Pro to Twój osobisty sposób na zbudowanie perfekcyjnej sylwetki. To rewolucja w kształtowaniu mięśni. Jego głównym przeznaczeniem jest budowanie i wzmacnianie mięśn..

Niedostępny

HMS

Elektrostymulator mięśni ABS Master Pro Multi Set

275.00 zł

Elektrostymulator mięśni ABS Master Pro Multi Set to Twój osobisty sposób na zbudowanie perfekcyjnej sylwetki. To rewolucja w kształtowaniu mięśni. Jego głównym przeznaczeniem jest budowanie i wzmacni..

Wyświetlanie 1 do 5 z 5 (1 stron)