trwa ładowanie

Masz pytania? (+48) 324 118 877

Koszty dostawy

Dbamy o to, aby w sklepie internetowym ABCfitness.pl Klienci zawsze byli poinformowani o kosztach dostawy zakupionych produktów.

Łączny koszt dostawy.

Jeśli w koszyku znajdują się produkty o różnych koszach dostawy, do sumy cen produktów zostanie doliczony tylko najwyższy koszt dostawy. Zamawiasz kilka produktów, płacisz tylko raz za wysyłkę!

Odbiór osobisty.

W przypadku wybranych produktów istnieje możliwość odbioru osobistego z naszego magazynu w Chrzanowie. Przed skorzystaniem z tej możliwości, prosimy o kontakt telefoniczny z obsługą sklepu, w celu potwierdzenia dostępności towaru na magazynie.

Odbiory osobiste realizujemy od pon. do pt. w godz. 8:00-14:30.
Kurierzy.

Paczki wysyłamy firmami kurierskimi FedEx, DPD oraz za pomocą usługi DPD Pickup oraz InPost Paczkomaty.

UWAGA! Przesyłki kurierskie nadawane firmami FedEX oraz DPD są wykonywane w usłudze NextDay, co oznacza, że powinny zostać doręczone na następny dzień roboczy od daty odbioru paczki z naszego magazynu. Jako nadawcy przesyłek nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne opóźnienia wynikłe z działań operacyjnych firmy kurierskiej. Informujemy także, że w ramach usługi tej nie ma możliwości zaznaczenia konkretnej godziny doręczenia. Paczki doręczane są w godzinach pracy kurierów. Prosimy uwzględnić ten fakt przy składaniu zamówień.


DPD Pickup - opis usługi:

  • wysoka dostępność punktów DPD Pickup oraz automatów paczkowych DPD Pickup Station
  • powiadomienie e-mail/SMS
  • możliwość interaktywnego zarządzania procesem dostawy (zarządzanie przesyłką na mojapaczka.dpd.com.pl - m.in. zmiana terminu, miejsca doręczenia)
  • przewidywany czas dostawy: 1-2 dni robocze
  • czas oczekiwania przesyłki na odbiór w punkcie DPD Pickup/automacie paczkowym DPD Pickup Station: 3 dni robocze
  • historia przesyłki dostępna na stronie: dpd.com.pl po wpisaniu numeru listu przewozowego w polu „Gdzie jest moja paczka?" lub poprzez kontakt z Biurem Obsługi Klienta DPD pod numerem telefonu (22) 577 55 55 (od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 20:00 oraz w soboty w godzinach 8:00 - 14:00)