Masz pytania? (+48) 324 118 877

Koszty dostawy


Dbamy o to, aby w sklepie internetowym ABCfitness.pl Klienci zawsze byli poinformowani o kosztach dostawy zakupionych produktów.

Darmowa wysyłka.


W przypadku zamówień powyżej 300 zł koszt dostawy przy dokonaniu przedpłaty na nasze konto jest darmowy!* Skorzystaj z okazji i nie płać za wysyłkę!

* Darmowa wysyłka obejmuje paczki standardowe do wagi 30 kg i nie dotyczy wysyłek paletowych, w tym stołów do tenisa stołowego, basenów, atlasów, dużych sprzętów fitness, zestawów ciężkich hantli oraz zestawów do domowej siłowni.

Łączny koszt dostawy.

Jeśli w koszyku znajdują się produkty o różnych koszach dostawy, do sumy cen produktów zostanie doliczony tylko najwyższy koszt dostawy. Zamawiasz kilka produktów, płacisz tylko raz za wysyłkę!

Odbiór osobisty

W przypadku wybranych produktów istnieje możliwość odbioru osobistego z naszego magazynu w Chrzanowie. Przed skorzystaniem z tej możliwości, prosimy o kontakt telefoniczny z obsługą sklepu, w celu potwierdzenia dostępności towaru na magazynie.

Odbiory osobiste realizujemy od pon. do pt. w godz. 8:30-14:30.

Prosimy o założenie maseczki podczas realizacji odbioru towaru!Paczki wysyłamy firmami kurierskimi FedEx, DPD oraz za pomocą usługi InPost Paczkomaty.

UWAGA! Przesyłki kurierskie nadawane firmami FedEX oraz DPD są wykonywane w usłudze NextDay, co oznacza, że powinny zostać doręczone na następny dzień roboczy od daty odbioru paczki z naszego magazynu. Jako nadawcy przesyłek nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne opóźnienia wynikłe z działań operacyjnych firmy kurierskiej. Informujemy także, że w ramach usługi tej nie ma możliwości zaznaczenia konkretnej godziny doręczenia. Paczki doręczane są w godzinach pracy kurierów. Prosimy uwzględnić ten fakt przy składaniu zamówień.