trwa ładowanie

Masz pytania? (+48) 324 118 877

Jak kupować na raty?

W sklepie ABCfitness.pl mają Państwo możliwość zakupu produktów na raty, korzystając z pośrednictwa banku Credit Agricole lub Santander Consumer Bank. Wystarczy złożyć wniosek i poczekać na decyzję banku. W wypadku udzielenia pozytywnej opinii kredytowej i podpisania umowy, towar zostanie niezwłocznie wysłany do Klienta. Na stronie produktowej udostępniamy także kalkulator zakupu ratalnego, który uruchomisz klikając przycisk "Oblicz retę". Poniżej znajduje się dokładna instrukcja zamawiania produktów na raty z wykorzystaniem systemu Credit Agricole:

1. Wybierz towar i złóż zamówienie

Skorzystaj z Credit Agricole Raty, wybierając jako formę płatności Credit Agricole Raty. Minimalna kwota kredytu wynosi 300zł.


2. Złóż wniosek

Wypełnij wniosek kredytowy na stronie Banku, po przekierowaniu ze sklepu internetowego. Uzupełnij swoje dane, zapoznaj się z warunkami udzielenia kredytu i prześlij wniosek do Banku. Po chwili otrzymasz wstępną decyzję kredytową.


3. Potwierdź swoją tożsamość


Wykonaj przelew identyfikacyjny na kwotę 1 zł na wskazany rachunek Banku i załącz zdjęcia dowodu osobistego, aby potwierdzić swoją tożsamość.

4. Podpisz umowę kredytową


Zaakceptuj regulamin i podpisz umowę kredytową i Kartę Klienta hasłem, które otrzymasz SMS-em. Podpisaną przez Bank umowę kredytową otrzymasz na swoją skrzynkę e-mail, gdy Bank zweryfikuje Twoje dane.

5. Realizacja zamówienia


Sklep zrealizuje zamówienie i wyśle do Ciebie towar.
Pamiętaj, Sklep ABCfitness.pl nie jest stroną w wypadku zawarcia umowy kredytowej.

Uwaga! Z przyczyn technicznych system ratalny nie uwzględnia kuponów rabatowych, dlatego też chcąc dokonać zakupu ratalnego, nie wprowadzaj kodu rabatowego podczas składania zamówienia!Jak kupować na raty?
Jak kupować na raty?