trwa ładowanie

Masz pytania? (+48) 324 118 877

Stroje kąpielowe

Basen, morze, jezioro - gdziekolwiek będziesz, czuj się pewnie za sprawą przyjemnego w dotyku i odpornego na chlor stroju kąpielowego. Nasza oferta gwarantuje komfort i swobodę ruchów, pozwalając cieszyć się aktywnością w wodzie bez żadnych ograniczeń.
Wyświetlanie 1 do 4 z 4 (1 stron)
Niedostępny

Aquawave

Strój kąpielowy damski Aquawave Asma WMNS - czarno-różowy

119.99 zł

Strój kąpielowy damski Aquawave Asma WMNS to wysokiej jakości kostium jednoczęściowy zapewniający wygodę i trwałość. Materiał Carvico Vita zapewnia miękkość i elastyczność, przez co ruchy nie są w żad..

Niedostępny

Aquawave

Strój kąpielowy damski Aquawave Salava WMNS

199.99 zł

Strój kąpielowy damski Aquawave Salava WMNSto wysokiej jakości kostium jednoczęściowy zapewniający wygodę i trwałość. Materiał Carvico Vita zapewnia miękkość i elastyczność, przez co ruchy nie są w ża..

Niedostępny

Aquawave

Strój kąpielowy damski Aquawave Seaweed WMNS - czarny

159.99 zł

Strój kąpielowy damski Aquawave Seaweed WMNS - czarny to kostium o klasycznym kroju i atrakcyjnym designie. Wysoka jakość materiałów powstałych z recyklingu sprawiają, że strój kąpielowy od marki Aqua..

Niedostępny

Aquawave

Strój kąpielowy damski Aquawave Tristina WMNS - niebieski

149.99 zł

Strój kąpielowy damski Aquawave Tristina WMNS to wysokiej jakości kostium jednoczęściowy zapewniający wygodę i trwałość. Materiał Carvico Vita zapewnia miękkość i elastyczność, przez co ruchy nie są w..

Wyświetlanie 1 do 4 z 4 (1 stron)