trwa ładowanie

Masz pytania? (+48) 324 118 877

O Firmie

Dokładamy wszelkich starań, aby transakcje w naszym sklepie przebiegały sprawnie i towar docierał do klienta jak najszybciej. Nie zapominamy przy tym o względach bezpieczeństwa, dzięki czemu ze spokojem możesz dokonać transakcji i być pewnym, że twoje dane są chronione, a płatności jakich dokonujesz szyfrowane.


Pomoc w razie problemów.

W razie problemów technicznych ze złożeniem zamówienia, dokonaniem płatności, zakupami na raty zadzwoń na numer naszej Infolinii, gdzie uzyskasz natychmiastową pomoc. Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16: tel. 324 118 877

Nie wiesz, który produkt wybrać, co będzie dla Ciebie najlepsze? Zadzwoń do naszych konsultantów, którzy chętnie udzielą Ci rzetelnych informacji odnośnie produktów oraz ich użytkowania!


Składanie zamówień.

Proces składania zamówień w naszym sklepie jest niezwykle prosty. Możesz złożyć zamówienie bez rejestracji, podając dane teleadresowe lub założyć konto, które pozwoli zaoszczędzić Twój czas podczas następnych zakupów. Jeśli jesteś zarejestrowany, złożone zamówienie możesz monitorować w naszym systemie (sprawdzanie płatności, statusu zamówienia, danych do wysyłki).


Prawo do odstąpienia od umowy zakupu towaru.

Każdemu klientowi, będącemu konsumentem w rozumieniu art. 221 Kodeksu Cywilnego i korzystającemu ze sklepu internetowego abcfitness.pl, przysługuje – na podstawie przepisów prawa – prawo do odstąpienia od zawartej umowy zakupu towaru, bez podania przyczyny, w terminie opisanym poniżej. Oświadczenie o odstąpieniu powinno zostać wysłane pocztą na adres:

Global Sp. z o.o.

ul. Kazimierza Wielkiego 24,

32-300 Olkusz

lub mailowo kontakt@abcfitness.pl

Prawo do odstąpienia przysługuje konsumentowi w terminie 14 dni (chyba że w związku ze specjalną ofertą termin ten został wydłużony), który rozpoczyna się w dniu otrzymania towaru. Termin uznaje się za dotrzymany, jeżeli przed jego upływem konsument wyśle oświadczenie o odstąpieniu na adres podany powyżej.


Konto bankowe do wpłat za zamówienia. Nasz bank: Pekao SA

Numer konta do wpłat: 51 1240 4940 1111 0010 4736 5442

(prosimy o podawanie numeru zamówienia w tytule przelewu, jego brak może spowodować opóźnienie w realizacji zamówienia)

SWIFT: PKOPPLPW


Sklep internetowy ABCfitness.pl działający pod adresem www.ABCfitness.pl prowadzi działalność handlową w zakresie sprzedaży. Właścicielem sklepu jest Firma GLOBAL Sp. z o.o. z siedzibą przy ulicy Króla Kazimierza Wielkiego 24, 32-300 Olkusz (Małopolska), REGON: 120676859 NIP: 6372121387, Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, XII Wydział Gospodarczy, Krajowego Rejestru Sądowego – KRS 0000305275, Kapitał zakładowy i wpłacony: 400 000,00 zł.