Masz pytania? (+48) 324 118 877

Fire Quest - Na tropie przygody

29.90 zł

49.00 zł

  • Producent: EPEE
  • Stan magazynowy: Wysyłka w 24h
  • Koszt dostawy przedpłata: 8.99 zł
  • Koszt dostawy pobranie: 19.00 zł
Zamów telefonicznie
(+48) 324 118 877

Gotowi na wielką przygodę? Tak? To ruszamy! Fire Quest - Na tropie przygody to wyjątkowa gra interaktywna, która pozwoli na poczucie odrobiny adrenaliny. Czy jesteś pewny, że sprostasz serii wymagających zadań? Stań do rywalizacji z innymi tropicielami przygód i pokaż im, że tylko Ty jesteś w stanie ukończyć Wyzwanie Ognia!

Fire Quest to seria 5 wyjątkowych zadań, których ukończenie jest niezbędne do zwycięstwa. O tym, jakie zdanie musisz wykonać, decyduje wyjątkowa pochodnia plemienia Wulkanu Cienia. Tylko wykonując jej polecenia jesteś w stanie odkryć skarb. Po drodze spotkasz się z koniecznością odbycia Spaceru Po Linie, Biegu Przez Lawę, pokonania Toru Przeszkód, odnalezienia Tajemnego przejścia i wykonania Misji Specjalnej. Wykonaj te zadania w jak najkrótszym czasie i zostań zwycięzcą!

Sprawdzony pomysł na prezent! Zabawki z EPEE - wielka frajda!

Specyfikacja:
Model: EPE02848
Dodatkowe informacje: wiek +6, liczba graczy: 2-4, czas gry ok. 15 minut
W skład zestawu wchodzi: 1 elektroniczna pochodnia, 1 płomień pochodni, 5 zielonych kart (wyzwanie Misja Specjalna), 1 niebieska linka zakończona 2 klipsami (wyzwania Spacer na linie), 3 czerwone obręcze z 3 zaciskami (wyzwanie Tajemne przejście), 4 żółte karty (wyzwanie Bieg przez lawę), 5 różnokolorowych punktów kontrolnych, instrukcja
Dlaczego warto kupić w naszym sklepie:
Gwarancja: 24 miesiące
Możliwość odbioru osobistego: Chrzanów (po uprzednim kontakcie telefonicznym)
Możliwość zwrotu: do 30 dni (bez podania przyczyny)

Napisz recenzję

Uwaga: HTML nie jest dozwolony!
Captcha

Zadaj pytanie do produktu

Captcha