trwa ładowanie

Masz pytania? (+48) 324 118 877

Raty 0% w sklepie ABCfitness.pl

Produkty w sklepie ABCfitness.pl możesz zakupić w wygodnych ratach 0% (okres kredytowania 3-10 rat) - za pośrednictwem banku Credit Agricole (według aktywnej propozycji kredytowej).

Raty 0% - Credit Agricole

Wystarczy złożyć wniosek i poczekać na decyzję banku. W wypadku pozytywnej opinii towar zostanie niezwłocznie wysłany do Klienta. Na stronie produktowej, udostępniamy także orientacyjny kalkulator kredytu, który uruchomisz klikając przycisk "Oblicz Ratę".

Poniżej znajduje się dokładna instrukcja zamawiania produktów na raty:

1. Wybierz towar i złóż zamówienie 

Skorzystaj z Credit Agricole Raty, wybierając jako formę płatności Credit Agricole Raty. Minimalna kwota kredytu wynosi 300zł. 

2. Złóż wniosek 

Wypełnij wniosek kredytowy na stronie Banku, po przekierowaniu ze sklepu internetowego. Uzupełnij swoje dane, zapoznaj się z warunkami udzielenia kredytu i prześlij wniosek do Banku. Po chwili otrzymasz wstępną decyzję kredytową.

3. Potwierdź swoją tożsamość      

Wykonaj przelew identyfikacyjny na kwotę 1 zł na wskazany rachunek Banku i załącz zdjęcia dowodu osobistego, aby potwierdzić swoją tożsamość. 

4. Podpisz umowę kredytową      

Zaakceptuj regulamin i podpisz umowę kredytową i Kartę Klienta hasłem, które otrzymasz SMS-em. Podpisaną przez Bank umowę kredytową otrzymasz na swoją skrzynkę e-mail, gdy Bank zweryfikuje Twoje dane. 

5. Realizacja zamówienia      

Sklep zrealizuje zamówienie i wyśle do Ciebie towar.


Pamiętaj, Sklep ABCfitness.pl nie jest stroną w wypadku zawarcia umowy kredytowej. 


Uwaga! Z przyczyn technicznych system ratalny nie uwzględnia kuponów rabatowych, dlatego też chcąc dokonać zakupu ratalnego, nie wprowadzaj kodu rabatowego podczas składania zamówienia!
Raty 0% - Credit Agricole