trwa ładowanie

Masz pytania? (+48) 324 118 877

Grille ogrodowe

Grill ogrodowy gazowy czy węglowy? Zapoznaj się z naszą ofertą wyselekcjonowanych grilli ogrodowych oraz akcesoriów do grillowania i przygotuj dla bliskich wyśmienity posiłek na świeżym powietrzu!
Wyświetlanie 1 do 6 z 6 (1 stron)
Taniej o 11 zł
Wysyłka w 24h

Sahara

Zestaw akcesoriów do grillowania Sahara

159.00 zł

170.00 zł

  Uzupełnij swój domowy zestaw do grillowania o trzyczęściowy zestaw akcesoriów do grillowania marki Sahara. Zawiera on szczypce, widelec i łopatkę. Dzięki nim wygodnie przygotujesz dowolne danie z g..

Niedostępny

Sahara

Grill gazowy Sahara x350

2 199.00 zł

Jeśli marzysz o wytrzymałym, solidnym grillu, który możesz umieścić na tarasie, balkonie czy w ogrodzie X350 marki Sahara to model dla Ciebie. Grill idealnie nadaje się na imprezy rodzinne czy spotkan..

Niedostępny

Sahara

Grill gazowy Sahara 3 Oak Roaster

2 299.00 zł

  Jeśli marzysz o wytrzymałym, solidnym grillu, który możesz umieścić na tarasie, balkonie czy w ogrodzie 3 Oak Roaster marki Sahara to model dla Ciebie. Grill idealnie nadaje się na imprezy rodzinne..

Niedostępny

Sahara

Grill gazowy Sahara x450

2 499.00 zł

Jeśli marzysz o wytrzymałym, solidnym grillu, który możesz umieścić na tarasie, balkonie czy w ogrodzie X450 marki Sahara to model dla Ciebie. Grill idealnie nadaje się na imprezy rodzinne czy spotkan..

Niedostępny

Sahara

Kamień do pieczenia pizzy Sahara

120.00 zł

  Dojdź do perfekcji w pieczeniu pizzy, korzystając z kamienia do pieczenia pizzy marki Sahara. Jego łatwa do czyszczenia powierzchnia pochłania nadmiar wilgoci ze spodu pizzy. Kamień zapewnia równom..

Niedostępny

Sahara

Żeliwna patelnia do grilla Sahara

400.00 zł

  Rozszerz swoje możliwości kulinarne za pomocą żeliwnej patelni do grilla marki Sahara. Dzięki niej z łatwością przygotujesz potrawy duszone, smażone warzywa, soczyste ryby z grilla i nie tylko. Wy..

Wyświetlanie 1 do 6 z 6 (1 stron)