trwa ładowanie

Masz pytania? (+48) 324 118 877

Krzesło składane Lifetime 80615 - biało-grafitowe

136.00 zł

150.00 zł

  • Producent: Lifetime
  • Stan magazynowy: Wysyłka w 24h
  • Koszt dostawy przedpłata: 14.00 zł
  • Koszt dostawy pobranie: 19.00 zł
Zamów telefonicznie
(+48) 324 118 877

Składane krzesła marki Lifetime wykonane zostały z wysokiej gęstości polietylenu (HDPE), dzięki czemu wyróżniają się swoją wytrzymałością. Zaprojektowane dla jak największego komfortu użytkownika, dostosowane są zarówno do użytku wewnętrznego, jak i zewnętrznego. Krzesło jest łatwe w przechowywaniu, składaniu i rozkładaniu, a także czyszczeniu.

Opatentowana przez Lifetime konstrukcja stalowej ramy zapewnia solidną podstawę i jest chroniona poprzez malowane proszkowo wodoodporne wykończenia. Trwała polietylenowa powierzchnia zawierająca inhibitory promieni UV, co sprawia, że jest odporna na blaknięcie.

DANE TECHNICZNE

Wymiary (po rozłożeniu): 50,7 cm x 47,9 cm x 83 cm (dł. x szer. x wys.)
Wymiary (po złożeniu): 6,8 cm x 47,9 cm x 103,1 cm (dł. x szer. x wys.)
Szerokość siedziska: 40,7 cm
Materiał siedziska i oparcia: polietylen wysokiej gęstości (HDPE)
Materiał ramy: Stal malowana proszkowo
Średnica nogi: 22 mm
Waga: 4,15 kg
Maksymalne obciążenie: 350 kg
Kolor siedziska i oparcia: biały granit
Kolor ramy: szary
Gwarancja: 2 lata

ZASTOSOWANIE

Użytek pół-komercyjny - dotyczy produktów, których przeznaczenie dopuszcza użytkowanie ich w miejscach publicznych (w sposób intensywny – w warunkach domowych lub w miejscach komercyjnych o niskim natężeniu). Ogólnie przyjęty tygodniowy czas użytkowania produktów pół-komercyjnych nie przekracza 25 godzin. Gwarancja ta ma zastosowanie w przypadku użytkowania sprzętu przez profesjonalnego/komercyjnego użytkownika.

GWARANCJA

Produkty do użytku półkomercyjnego objęte są 2-letnim okresem ograniczonej gwarancji. Gwarancja ta dotyczy produktów użytkowanych, składowanych i transportowanych w sposób właściwy, zgodny z zaleceniami producenta. Obejmuje takie części jak blat stołu, siedzisko czy konstrukcję ramy. Nie obejmuje naturalnego zużycia powierzchni i uszkodzeń mechanicznych.

JAKOŚĆ Z USA

Produkty Lifetime pochodzą z USA, co gwarantuje niesamowicie wysoką jakość oferowanych wyrobów. Firma korzysta z najlepszych gatunkowo materiałów, takich jak tworzywa HDPE (polietylen o wysokiej trwałości). Lifetime to produkty na długie lata o ponadprzeciętnej trwałości i wytrzymałości. Produkty Lifetime odzwierciedlają zaangażowanie i innowacyjność, a wszystko to z zachowaniem jakości właściwej dla produktów wytwarzanych w USA. 

PONAD 25 LAT DOŚWIADCZENIA

Lifetime dostarcza produktów najwyższej jakości od ponad 25 lat. Firma Lifetime zaistniała w 1986 roku jako producent pierwszych na świecie przenośnych stojaków do koszykówki, które odmieniły oblicze tego sportu. Dziś Lifetime to także producent składanych stołów i krzeseł, kajaków, wyposażenia ogrodów i placów zabaw. Przez lata firma zdobyła uznanie na rynku, a jej produkty stały się symbolem jakości, zaangażowania i innowacyjności. 

CHRONIONA WŁASNOŚĆ INTELEKTUALNA

Dumą Lifetime jest jej innowacyjność, jakość, design i proces produkcji. W związku z tym produkty Lifetime są chronione przez szereg patentów, znaków towarowych i innych praw własności intelektualnej. Prawa własności intelektualnej uznają odrębność innowacji produktów Lifetime i zapewniają firmie ochronę przed naruszeniem tych praw. Lifetime sumienie egzekwuje wszelkie akty naruszania swoich praw własności intelektualnej. Lista patentów tutaj.

 

Specyfikacja:
Model: 80615
Klasa użytkowa: H - produkt do użytku półkomercyjnego
Wymiary (wys. / dł. / szer.): 83 x 50,7 x 47,9 cm
Wymiary po złożeniu (wys. / dł. / szer.): 103,1 x 6,8 x 47,9 cm
Waga: 4,15 kg
Maksymalne obciążenie: 350 kg
Dlaczego warto kupić w naszym sklepie:
Gwarancja: 24 miesiące
Możliwość zwrotu: do 30 dni (bez podania przyczyny)

Napisz recenzję

Uwaga: HTML nie jest dozwolony!
Captcha

Zadaj pytanie do produktu

Captcha