Masz pytania? (+48) 324 118 877

Trener równowagi Body Sculpture BSB 200 - niebieski

279.00 zł

299.00 zł

  • Producent: Body Sculpture
  • Stan magazynowy: Wysyłka w 24h
  • Koszt dostawy przedpłata: 14.00 zł
  • Koszt dostawy pobranie: 19.00 zł
Zamów telefonicznie
(+48) 324 118 877

Trener równowagi Body SculptureBSB 200 to przyrząd do ćwiczeń ogólnorozwojowych. To połączenie zalet stepu oraz piłki gimnastycznej. Ćwicząc z pomocą tego specjalistycznego sprzętu możesz poprawić zmysł równowagi, koordynację ruchową oraz wytrzymałość. Dołączone do modelu BSB 200 gumy fitness znacząco poszerzają możliwości treningowe - z ich pomocą wykonasz wiele dynamicznych ćwiczeń, podczas których zmusisz do pracy mięśnie głębokie.

Trener równowagi Body Sculpture BSB 200

W trakcie treningów można korzystać z obu stron przyrządu. Miękka strona umożliwia przeprowadzenie rozgrzewki oraz ćwiczenie mięśni brzucha, rąk oraz nóg. Popracujemy także nad elastycznością ciała. Obracając przyrząd podstawą do góry, możemy wykonywać pompki, squaty oraz balansy i w ten sposób angażować w wysiłek praktycznie całe ciało.

Trener równowagi BSB 200 o średnicy 55 cm wykonany został z najlepszych materiałów. Antypoślizgowa powierzchnia zapewnia bezpieczeństwo w trakcie treningów. Maksymalne waga użytkownika to aż 100 kg. Do produktu dołączona jest płyta DVD z materiałami instruktażowymi.

W walce z nadmiarem kilogramów należy korzystać z najnowszych nowinek i doświadczeń. Warto zatem próbować nowych metod treningowych. Trener równowagi BSB 200 jest lekki, łatwo go przechowywać w domu i można z niego korzystać w każdym momencie dnia. Razem z nim osiągniesz sylwetkę o jakiej marzysz!

Specyfikacja:
Model: BSB 200
Klasa użytkowa: H - produkt do użytku domowego.
Waga: 6 kg
Dodatkowe informacje: w zestawie płyta DVD z filmem instruktażowym
Dopuszczalna waga użytkownika: 100 kg
Średnica: 55 cm
Dlaczego warto kupić w naszym sklepie:
Gwarancja: 24 miesiące
Możliwość zwrotu: do 30 dni (bez podania przyczyny)

Napisz recenzję

Uwaga: HTML nie jest dozwolony!
Captcha

Zadaj pytanie do produktu

Captcha