Masz pytania? (+48) 324 118 877

Opaska z wkładem żelowym na kostkę Body Sculpture BNS 120

29.90 zł
  • Producent: Body Sculpture
  • Stan magazynowy: Niedostępny
  • Koszt dostawy przedpłata: 14.00 zł
  • Koszt dostawy pobranie: 19.00 zł
Zamów telefonicznie
(+48) 324 118 877

Specjalnie wyprofilowana opaska z wkładem żelowym Body Sculpture BNS 120 pozwala na idealne dopasowanie do ciała. Opaska wykonana z neoprenu z dodatkiem nylonu. Wygodne zapinanie na rzep. Rozmiar uniwersalny. Dwufunkcyjny wkład żelowy, który może chłodzić lub rozgrzewać. Zimny wkład znakomicie łagodzi ból, zmniejsza obrzęk w przypadku zwichnięć, stłuczeń i kontuzji. Ciepły wkład pomaga w łagodzeniu bólu w przewlekłych urazach układu mięśniowo-szkieletowego, zmniejsza sztywność mięśni, wspomaga gojenie ran.


UZYSKANIE ZIMNEGO WKŁADU:

Przechowywać wkład z zamrażalce. Nie należy stosować wkładu bezpośrednio na skórę, ponieważ może to wywołać odmrożenie. Wkład należy trzymać przez 15-20 minut. Czynność należy powtarzać co godzinę, aż do ustąpienia objawów. Przed dłuższym użyciem skonsultuj się z lekarzem. Jeśli zimno jest zbyt dokuczliwe, zastosuj dodatkową izolację.

UZYSKANIE CIEPŁEGO WKŁADU:

Zagotuj ok. 3 litry wody. Włóż wkład na 5-8 minut do gorącej, lecz nie gotującej się wody. Wyjmij go z wody, włóż do opaski lub owiń ręcznikiem i połóż na bolące miejsce. Jeśli wkład jest zbyt gorący, zastosuj dodatkową izolację. W przypadku mikrofalówki: włóż wkład do odpowiedniego naczynia i zalej wodą. Włącz mikrofalówkę na 2 minuty i sprawdź ciepłotę wkładu. Jeśli nie jest odpowiednio zagrzany – podgrzewaj go dalej i sprawdzaj temperaturę, co 10-15 sekund. Wkład włóż do opaski lub owiń ręcznikiem i połóż na bolące miejsce. Jeśli wkład jest zbyt gorący, zastosuj dodatkową izolację.

WAŻNE:

Przed użyciem zapoznaj się z instrukcją obsługi. Opaskę należy używać zgodnie z zaleceniami lekarza lub rehabilitanta.

Specyfikacja:
Model: BNS 120
Klasa użytkowa: H - produkt do użytku domowego
Rozmiar: uniwersalny (50 x 14,5 cm)
Materiał wykonania: neopren z dodatkiem nylonu
Dlaczego warto kupić w naszym sklepie:
Gwarancja: 24 miesiące
Możliwość zwrotu: do 30 dni (bez podania przyczyny)

Napisz recenzję

Uwaga: HTML nie jest dozwolony!
Captcha

Zadaj pytanie do produktu

Captcha