trwa ładowanie

Masz pytania? (+48) 324 118 877

Elektrostymulator mięśni ABS Master Pro Hip Trainer

99.00 zł
  • Producent: HMS
  • Stan magazynowy: Niedostępny
  • Koszt dostawy przedpłata: 0.00 zł
  • Koszt dostawy pobranie: 19.00 zł
Zamów telefonicznie
(+48) 324 118 877

ABS Master Pro Hip Trainer to Twój osobisty sposób na idealne pośladki. Dzięki temu urządzeniu zyskasz idealnie wyrzeźbioną pupę bez morderczych ćwiczeń i przysiadów. Brazylijskie pośladki od teraz są w Twoim zasięgu. Urządzenie jest również idealnym uzupełnieniem klasycznego treningu. Ułatwi wzrost siły i wytrzymałości mięśni.

Fale elektryczne EMS, które ABS Master Pro Hip Trainer przepuszcza przez nasze ciało powodują kurczenie i rozkurczanie się mięśni. Impuls ten pochodzi z elektrody umieszczonej w nakładce, która jest zakładana podczas treningu. Wysyłane impulsy docierają do najgłębiej usytuowanych włókien mięśniowych, co zwiększa poprawę ich kondycji i gwarantuje efekty znacznie szybciej niż klasyczny trening.

Urządzenie posiada 6 trybów pracy i 20 poziomów intensywności. Dzięki temu idealnie dopasujemy trening do naszych potrzeb i stopnia zaawansowania. ABS Master Pro Hip Trainer można używać w trakcie klasycznego treningu, jak również w czasie wykonywania czynności dnia codziennego. Główną różnicą między standardowym treningiem a stosowaniem ABS Master Pro Hip Trainer jest fakt, że nie obciążamy stawów. Fale EMS ukształtują i wzmocnią ciało bez ryzyka kontuzji.

Efekty osiągniesz stosując ABS Master Pro Hip Trainer zaledwie 20 minut dziennie, bez wysiłku i morderczych ćwiczeń. Dzięki temu rewolucyjnemu niewielkiemu urządzeniu poprawisz znacznie efektywność swoich treningów, oszczędzisz czas i pieniądze, a także nie dopuścisz do sytuacji treningowej w której możliwa byłaby kontuzja.

Specyfikacja:
Model: ABS MASTER PRO HIP TRAINER
Klasa użytkowa: H - produkt do użytku domowego
Waga: panel pośladkowy: 35g
Wymiary: Panel pośladkowy: 260 x 200mm, Nakładka główna: O 45mm, Pilot: 37 x 75mm
Dodatkowe informacje: Napięcie: 54V(Max), Napięcie wyjściowe: 54V(Max)
Ilość programów: 6 trybów pracy, 20 poziomów intensywności
Zasilanie: Rodzaj baterii do pilota: CR2032 AAA, Przekaźniki ładowane kablem USB
Materiał wykonania: PU
W skład zestawu wchodzi: Panel pośladkowy: 1 szt, Mały panel (motylek): 4 szt, Przekaźnik: 1 szt, Pilot: 1 szt, Kabel do ładowania: 1 szt, Instrukcja obsługi: 1 szt
UWAGA: Sugerowana temperatura otoczenia w trakcie użytkowania: 15-35 st.C
Dlaczego warto kupić w naszym sklepie:
Gwarancja: 24 miesiące
Możliwość zwrotu: do 30 dni (bez podania przyczyny)

Napisz recenzję

Uwaga: HTML nie jest dozwolony!
Captcha

Zadaj pytanie do produktu

Captcha