trwa ładowanie

Masz pytania? (+48) 324 118 877

Sztangielki ogumowane HMS SGGX20 20 kg

295.00 zł
  • Producent: HMS
  • Stan magazynowy: Niedostępny
  • Koszt dostawy przedpłata: 0.00 zł
  • Koszt dostawy pobranie: 20.00 zł
Zamów telefonicznie
(+48) 324 118 877

SGGX20 HMS, zestaw niklowanych sztangielek z ogumowanymi talerzami oraz funkcją sztangi.W pełni wyposażona siłownia, powinna mieć w swoim akcesorium sztangielki oraz sztangę. W domowej siłowni, bardzo ważna jest jednak oszczędność miejsca. Idealnym rozwiązaniem jest zatem zestaw 2 w 1 marki HMS SGGX20.

SGGX20 HMS, to zestaw dwóch sztangielek z wymiennym obciążeniem, z których dzięki specjalnemu łączeniu, można stworzyć sztangę. Takie innowacyjne rozwiązanie, pozwala na oszczędność miejsca oraz znacznie rozszerza wachlarz możliwości ćwiczebnych, względem zwykłego zestawu sztangielek. Sam proces przekształcenia sztangielek w sztangę, jest bardzo prosty i nie zajmuje dużo czasu. Mając do dyspozycji zestaw SGGX20 HMS, możliwe jest wykonanie ćwiczeń na wszystkie grupy mięśniowe w różnych konfiguracjach.

Marka HMS, to przede wszystkim materiały najwyższej jakości, tak jest i w tym przypadku. SGGX20 został wykonany ze stali niklowanej, której główną cechą jest bardzo duża wytrzymałość. Daje to możliwość użytkowania sprzętu przez lata. Dodatkowym zabezpieczeniem, jest otaczająca każdy talerz guma. Takie rozwiązanie, chroni nie tylko same talerze przed uszkodzeniem, ale również podłoże na które odkładamy ciężar, co w przypadku siłowni domowej jest bardzo ważne. Guma oprócz funkcji ochronnej, ma również funkcję amortyzującą oraz wygłuszającą.

Na rękojeściach sztangielek, również znajduje się guma, która gwarantuje pewny i komfortowy chwyt. Łącznik, przy pomocy którego powstaje sztanga, jest pokryty gąbką, co jest bardzo przydatne np. w trakcie wykonywania przysiadów, ponieważ dzięki nie mu, nie występuje uczucie dyskomfortu powodowane przez ucisk gryfu na plecy.

Zestaw marki HMS, jest odpowiedni zarówno dla zaawansowanych jak i początkujących użytkowników. Zacznij ćwiczyć już dziś, SGGX20 to idealna propozycja dla domowej siłowni.

Specyfikacja:
Model: SGGX20
Klasa użytkowa: H - produkt do użytku domowego
Waga: 21 kg w tym waga gryfu: 1 kg, waga łączenia: 0,7 kg, waga zacisku: 0,2 kg
Dodatkowe informacje: Wymiary gryfu: długość: 35 cm, średnica: 24 mm, średnica uchwytu: 30 mm; Wymiary łączenia: długość: 34,5 cm, średnica: 30 mm, średnica uchwytu: 39 mm; Wymiary talerzy: 2,5 kg – 15,4 x 2,9 cm, 1,25 kg – 12,5 x 2,3 cm, 0,5 kg – 10,4 x 1,8 cm
Materiał wykonania: niklowana stal, guma
W skład zestawu wchodzi: Gryf krótki x 2, Łączenie dwóch gryfów x 1, Talerze 2,5 kg x 4, Talerze 1,25 kg x 4, Talerze 0,5 kg x 4, Zaciski x 4
Dlaczego warto kupić w naszym sklepie:
Gwarancja: 24 miesiące
Możliwość zwrotu: do 30 dni (bez podania przyczyny)

Napisz recenzję

Uwaga: HTML nie jest dozwolony!
Captcha

Zadaj pytanie do produktu

Captcha