trwa ładowanie

Masz pytania? (+48) 324 118 877

Sztanga power gym butterfly pu Tiguar 18,6 kg

817.00 zł

860.00 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 817.00 zł
  • Producent: tiguar
  • Stan magazynowy: Wysyłka w 24h
  • Koszt dostawy przedpłata: 0.00 zł
  • Koszt dostawy pobranie: 20.00 zł
Zamów telefonicznie
(+48) 324 118 877

alt

Po ponad pięciu latach od premiery naszej sztangi power gym nadszedł czas na kolejny krok. Postawiliśmy sobie za cel, aby osiągnąć nową jakość na wielu płaszczyznach.

Nowa sztanga tiguar power gym butterfly posiada design inny, niż wszystkie sztangi na świecie, inspirowany lekkością i kobiecością. Dodajmy do tego opracowane nieco wcześniej, uznawane za najlepsze na rynku, zaciski, wyjątkowo stabilne i przyjazne dla kobiecych dłoni.

tiguar power gym butterfly to produkt niemal niezniszczalny dzięki poliuretanowemu wykończeniu. Design talerzy inspirowany kształtem skrzydeł motyla nadaje im nie tylko wizualną lekkość, ale także dodatkową funkcjonalność – dzięki ergonomicznym uchwytom talerze stają się samodzielnym przyborem do ćwiczeń. Zwiększona dla pewniejszego chwytu średnica gryfu oraz unikalne zaciski czynią sztangę tiguar wyjątkowym produktem w swojej kategorii.

 

altInnowacyjne zaciski do sztang tiguar

Postawiliśmy sobie za cel, aby był lepszy niż jakikolwiek inny na rynku: nie może rysować sztangi, musi pewnie zabezpieczyć talerze, łatwo i intuicyjnie działać w kobiecych dłoniach, a do tego wyglądać atrakcyjnie.

Prace nad autorskim zaciskiem trwały 12 miesięcy. Udało się! Prosta konstrukcja jest tak łatwa w obsłudze, że będziesz się zastanawiać, dlaczego nikt nie wymyślił tego wcześniej! Zacisk tiguar znakomicie współpracuje z naszą sztangą, gwarantując szybkie, bezpieczne i pewne mocowanie talerzy.

Komplet składa się z:

  • 2 obciążeń 5 kg — oliwka
  • 2 obciążeń 2,5 kg — morski
  • 2 obciążeń 1,25 kg — śliwka
  • gryfu ok. 1,1 kg, o dł. 140 cm
  • dwóch zacisków — szarySpecyfikacja:
Model: TI-PG005
Klasa użytkowa: C - produkt do użytku komercyjnego
W skład zestawu wchodzi: 2 obciążeń 5 kg — oliwka, 2 obciążeń 2,5 kg — morski, 2 obciążeń 1,25 kg — śliwka, gryfu ok. 1,1 kg, o dł. 140 cm, dwóch zacisków — szary
Dlaczego warto kupić w naszym sklepie:
Gwarancja: 24 miesiące
Możliwość zwrotu: do 30 dni (bez podania przyczyny)

Napisz recenzję

Uwaga: HTML nie jest dozwolony!
Captcha

Zadaj pytanie do produktu

Captcha