Masz pytania? (+48) 324 118 877

Ławka skośna XYLO XG-010

229.00 zł

299.00 zł

  • Producent: Xylo
  • Stan magazynowy: Wysyłka w 24h
  • Koszt dostawy przedpłata: 14.00 zł
  • Koszt dostawy pobranie: 19.00 zł
Zamów telefonicznie
(+48) 324 118 877

Przedstawiamy Państwu ŁAWKĘ SKOŚNĄ XG-010 do brzuszków uznanej marki Xylo. Wysoka jakość naszego produktu sprawia, że znajduje on uznanie wśród osób ćwiczących na każdym poziomie zaawansowania. Dzięki naszej ławce bardzo szybko wyrzeźbisz mięśnie brzucha, poprawisz kondycję oraz wytrzymałość organizmu.

Naszą ławkę od produktów konkurencji odróżnia wzmocniona, profesjonalna konstrukcja oraz idealnie wyprofilowane oparcie z niezwykle miękkim obiciem (komfort podczas treningu to dla nas priorytet). Model XG-010 można z łatwością dostosować do preferencji osoby ćwiczącej.


Ławka skośna XYLO XG-010

Dzięki zaangażowaniu najlepszych projektantów sprzętu sportowego, ławka XG-010 wykonana została w najmodniejszej aktualnie stylistyce. Zdecydowana kolorystyka z czerwonymi akcentami dodaje nie tylko dynamiki, ale także elegancji. Wszystkie elementy konstrukcyjne zostały wykonane z najwyższą starannością.

Trening na ławkach skośnych przynosi najlepsze rezultaty po dostosowaniu parametrów sprzętu do indywidualnych predyspozycji ćwiczącego. Kluczowym elementem jest jak najszersza możliwość regulacji najważniejszych uchwytów. Oferowana ławka umożliwia regulację nie tylko wysokości i kąta nachylenia oparcia, ale także górnych i dolnych blokad!


Ławka skośna XYLO XG-010

Model XG-010 charakteryzuje się idealnie wyprofilowanym, odpowiednio miękkim oparciem, dzięki któremu ławka może być wykorzystywana także podczas treningu z hantlami! Większy komfort ćwiczeń, to większa koncentracja na prawidłowym wykonywaniu kolejnych powtórzeń. Podczas treningu na naszej ławce nie narażasz kręgosłupa na powstawanie urazów!

Specyfikacja:
Model: XG-010
Klasa użytkowa: H - produkt do użytku domowego.
Długość: 136 cm
Szerokość: 30 cm
Wysokość: max 72 cm
Dodatkowe informacje: oparcie: 105 x 30 cm, regulacja wysokości: 5-stopniowa
Maksymalne obciążenie: 100 kg
Dlaczego warto kupić w naszym sklepie:
Gwarancja: 24 miesiące
Możliwość odbioru osobistego: Chrzanów (w dniu zamówienia)
Możliwość zwrotu: do 30 dni (bez podania przyczyny)
Polski serwis: Bezpośrednio w sklepie

Napisz recenzję

Uwaga: HTML nie jest dozwolony!
Captcha

Zadaj pytanie do produktu

Captcha