trwa ładowanie

Masz pytania? (+48) 324 118 877

Maska treningowa HMS PFM01 Performance Mask - rozm. S

39.00 zł
  • Producent: HMS
  • Stan magazynowy: Niedostępny
  • Koszt dostawy przedpłata: 0.00 zł
  • Koszt dostawy pobranie: 19.00 zł
Zamów telefonicznie
(+48) 324 118 877

Performance mask HMS PFM01 to sprzęt stworzony by zwiększyć Twoją siłę i wytrzymałość. Poprawia kondycję i wydolność, zmuszając organizm do wytężonego wysiłku. Idealnie sprawdza się podczas treningu takich dyscyplin jak: bieganie, sporty walki - MMA, triathlon, cross-fit i kolarstwo.

Po założeniu, Performance mask symuluje warunki podobne do tych panujących wysoko w górach, gdzie powietrze jest rzadsze i nasz organizm musi pracować ciężej. Zastosowane zatyczki oporowe powodują powstanie oporu płucnego poprzez ograniczenie przepływu powietrza do płuc. To zmusza nas do brania głębszych i pełniejszych oddechów, co pozwala wzmocnić mięśnie oddechowe (przeponę oraz mięśnie międzyżebrowe).

Maska jest lekka, wygodnie leży na twarzy, nie uciska i nie powoduje dyskomfortu w trakcie ćwiczeń. Dla dodatkowej stabilizacji zastosować można wchodzącą w skład zestawu opaskę z rzepami.

Performance mask to idealne rozwiązanie dla tych, którzy w treningu szukają nowych wyzwań i chcą zmusić swój organizm do maksymalnego wysiłku.

Specyfikacja:
Model: PFM01
Klasa użytkowa: H - produkt do użytku domowego
Waga: maska z założonymi zatyczkami oporowymi: 250 g
Wymiary: maska: 11,5 x 12 cm, rękaw: S - 53 cm, M - 55 cm, L - 57 cm, opaska: 37,5 cm
W skład zestawu wchodzi: maska wykonana z przyjemnego dla skóry silikonu, neoprenowy rękaw, 7 plastikowych zatyczek oporowych, 3 plastikowe bazy z silikonowymi membranami, opaska z rzepami, instrukcja
Dlaczego warto kupić w naszym sklepie:
Gwarancja: 24 miesiące
Możliwość zwrotu: do 30 dni (bez podania przyczyny)

Napisz recenzję

Uwaga: HTML nie jest dozwolony!
Captcha

Zadaj pytanie do produktu

Captcha