Masz pytania? (+48) 324 118 877

Piłka gimnastyczna 65 cm Reebok RAB-11016RD

129.00 zł
 • Producent: Reebok
 • Stan magazynowy: Niedostępny
 • Koszt dostawy przedpłata: 14.00 zł
 • Koszt dostawy pobranie: 19.00 zł
Zamów telefonicznie
(+48) 324 118 877

 

Piłka gimnastyczna 65 cm Reebok RAB-11016RD jest przyrządem, który można zastosować podczas ćwiczeń korekcyjnych, ruchowych i wzmacniających ciało. Nadaje się również do ćwiczeń jogi, pilates oraz w trakcie rehabilitacji. Świetnie koryguje wady postawy dzięki wzmocnieniu mięśni posturalnych odpowiedzialnych za utrzymanie prawidłowej postawy.

Podczas projektowania piłki przyłożono szczególną uwagę do bezpieczeństwa - w razie pęknięcia powietrze nie ulotni się od razu, co uchroni użytkownika od nagłego upadku. Jest to zasługa zastosowania specjalnej gumy. Piłka o średnicy 65 cm przeznaczona jest dla osób o wzroście od 166 do 180 cm.

 • Wysokiej jakości piłka gimnastyczna wykonana ze specjalnej gumy, dzięki której w razie pęknięcia, piłka nie od razu, a stopniowo traci powietrze, chroniąc ćwiczącego przed nagłym upadkiem
 • W zestawie ręczna pompka
 • Kolor: czerwony
 • Średnica piłki: 65 cm
 • Przeznaczona dla osób o wzroście 166 – 180 cm
 • Maksymalna waga użytkownika: 110 kg
 • Nr artykułu: RAB-11016RD

ZASTOSOWANIE:

Piłka gimnastyczna przeznaczona do wszelkich ćwiczeń ruchowych, wzmacniających, rozciągających, korekcyjnych, pilates, jogi i rehabilitacji.

Może być stosowana przez każdego, bez względu na wiek czy formę fizyczną.

Trening z piłką gimnastyczną dodatkowo aktywizuje mięśnie posturalne odpowiedzialne za utrzymanie prawidłowej postawy.

 

 

REEBOK TO TWARDY FITNESS. Reebok reprezentuje swoje indywidualne i innowacyjne podejście do fitnessu – to fitness nieskrępowany, optymistyczny, odważny i wykraczający poza wszelkie przyjęte normy. Postawa promowana przez Reebok brzmi: „Nie boję się dodatkowego bólu, nie wycofam się przed wyzwaniem, będę ciężko pracować, ponieważ wierzę w siebie”.

Reebok to twardy fitness, który wykracza poza sprawność fizyczną i podąża także w kierunku społecznego i psychicznego dobrego samopoczucia.

Reebok nigdy nie jest zadowolony ze status quo, a zatem stosuje ideę twardego fitnessu także w swoich inicjatywach biznesowych. Oznacza to nieustanne poszukiwanie nowych rozwiązań, aby wspierać innowacjami entuzjastów, którzy sami testują granice tradycyjnego pojęcia sprawności. Efektem tych poszukiwań są niezawodne, innowacyjne i najwyższej klasy sprzęty i akcesoria treningowe o ponadprzeciętnej jakości.
  

Specyfikacja:
Model: RAB-11016RD
Klasa użytkowa: H - produkt do użytku domowego.
Dodatkowe informacje: Anti-burst, pompka w zestawie
Dopuszczalna waga użytkownika: 110 kg
Średnica: 65 cm
Dlaczego warto kupić w naszym sklepie:
Gwarancja: 24 miesiące
Możliwość zwrotu: do 30 dni (bez podania przyczyny)

Napisz recenzję

Uwaga: HTML nie jest dozwolony!
Captcha

Zadaj pytanie do produktu

Captcha