Masz pytania? (+48) 324 118 877

  • Piłka SKIPPY 45 cm

Piłka SKIPPY 45 cm

22.90 zł
  • Producent: PROfit
  • Stan magazynowy: Wysyłka w 24h
  • Koszt dostawy przedpłata: 8.99 zł
  • Koszt dostawy pobranie: 19.00 zł
Zamów telefonicznie
(+48) 324 118 877

Piłka SKIPPY to doskonały przyrząd gimnastyczny zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, na którym można: skakać, siedzieć i ćwiczyć swoją chwytność, zmysł równowagi, siłę mięśni. Jest świetnym przyrządem usprawniającym trening ogólnorozwojowy, pomoże zwiększyć ruchowości stawów oraz poprawi koordynacje. Stabilny uchwyt, który ułatwia utrzymanie się na piłce oraz sprężystość piłki zapewnia komfort skakania.

Ćwiczenia z użyciem dużej piłki znane są od lat i wykorzystuje się je w różnych rodzajach zajęć. Ogromnym plusem jest to, że z piłką ćwiczyć może każdy, zarówno na siłowni, jak i w domu.

Ilość i różnorodność ćwiczeń z wykorzystaniem piłki gimnastycznej jest nie ograniczona i zależy tylko od wyobraźni i potrzeb ćwiczącego. To idealna alternatywa dla osób, które chcą pracować nad swoją sylwetką świetnie się przy tym bawiąc. Jest ona również idealna do potrzeb rehabilitacji. Pozytywnie wpływa na sylwetkę i kondycję fizyczną oraz pomaga przy redukcji tkanki tłuszczowej.

Systematyczne ćwiczenia ogólnie wzmacniają ciało, jednocześnie rozluźniając te jego części, które są zbyt spięte i powodują ból. Głównym plusem ćwiczeń z piłką jest odciążenie kręgosłupa i stawów.

Specyfikacja:
Model: DK2103
Klasa użytkowa: H - produkt do użytku domowego.
Średnica: 45 cm
Dlaczego warto kupić w naszym sklepie:
Gwarancja: 24 miesiące
Możliwość odbioru osobistego: Chrzanów (po uprzednim kontakcie telefonicznym)
Możliwość zwrotu: do 30 dni (bez podania przyczyny)

Napisz recenzję

Uwaga: HTML nie jest dozwolony!
Captcha

Zadaj pytanie do produktu

Captcha