Masz pytania? (+48) 324 118 877

Orbitrek magnetyczny programowany Body Sculpture E7352

2 498.00 zł
 • Producent: Body Sculpture
 • Stan magazynowy: Niedostępny
 • Koszt dostawy przedpłata: 0.00 zł
 • Koszt dostawy pobranie: 50.00 zł
Zamów telefonicznie
(+48) 324 118 877

Magnetyczny orbitrek programowany BE 7352 firmy Body Sculpture jest świetnym sprzętem, który pomoże Ci wykonać efektywny trening w domu. Nie musisz już tracić czasu na wyjścia do siłowni. Orbitrek  to urządzenie, dzięki któremu wykonasz trening całego ciała, a tkanka tłuszczowa będzie spalała się równomiernie. Idealnie sprawdzi się dla osób, które chcą poprawić swoją kondycję, a także ulepszyć wygląd sylwetki.

Żeby przeprowadzić efektywny trening na orbitreku, nie trzeba mieć specjalistycznej wiedzy na ten temat. 12 programów na konsoli, w tym 6 gotowych, wgranych od początku, pomoże Ci nie tylko wprowadzić się w świat ćwiczeń, ale też wesprze w sytuacji, gdy nie masz pomysłu na ich zróżnicowanie.

Stabilna konstrukcja urządzenia gwarantuje bezpieczeństwo i komfort ćwiczeń. Szerokie antypoślizgowe płozy sprawiają, że nogi nie ślizgają się w trakcie treningu, a ruch ciała jest naturalny i swobodny. Na uchwytach znajdują się sensory pomiaru pulsu i poziomu tkanki tłuszczowej. Dzięki nim, możesz wykonać bardziej efektywny trening z wykorzystaniem stref tętna. Kontrolowanie poziomu tkanki tłuszczowej może być dodatkową motywacją do solidnego wykonywania ćwiczeń. Wielofunkcyjny komputer z wyświetlaczem LCD pokazuje dane dotyczące poziomu tkanki tłuszczowej, prędkości, czasu, kalorii, dystansu i pulsu, a także posiada funkcję scan, pozwalającą na naprzemienne wyświetlanie się tych danych. Gwarantuje to możliwość śledzenia swoich postępów na bieżąco, oraz może dodatkowo motywować do treningu.

Na orbitreku zamontowany jest również uchwyt na butelkę z wodą. Dzięki niemu nie musisz się martwić o to, gdzie ją postawić i nie musisz robić przerw w treningu, żeby się napić.

 

Zalety:

 • Łatwość pomiaru tętna i poziomu tkanki tłuszczowej dzięki sensorom na uchwytach
 • Stabilna konstrukcja
 • Wielofunkcyjny komputer z wyświetlaczem LCD, możliwość pomiaru: poziomu tkanki tłuszczowej, prędkości, czasu, kalorii, dystansu, tętna
 • Możliwość korzystania z 12 programów na konsoli: program manualny, 6 programów wcześniej wgranych, 4 programy dotyczące kontroli tętna, 1 ustawiony przez użytkownika
 • Uchwyt na butelkę z wodą
 • Szerokie antypoślizgowe płozy

 

Specyfikacja:

 • Wymiary: 158 x 57 x 164
 • Waga: 56 kg
 • Maksymalna waga użytkownika: 130 kg
 • 2 lata gwarancji

 

 

UWAGA! Film jest materiałem poglądowym. Prezentowany w nim sprzęt może nieznacznie różnić się od oferowanego do sprzedaży. Szczegółowa specyfikacja sprzętu znajduje się powyżej.

Specyfikacja:
Model: E7352
Klasa użytkowa: H - produkt do użytku domowego
Wymiary (wys. / dł. / szer.): 158 x 164 x 57 cm
Waga: 56 kg
Dodatkowe wyposażenie: uchwyt na bidon, podstawka pod urządzenie mobilne
Dopuszczalna waga użytkownika: 130 kg
Funkcje komputera: pomiar poziomu tkanki tłuszczowej, prędkości, czasu, kalorii, dystansu i pulsu, funkcja scan
Ilość programów: 12 programów: program manualny, 6 programów wcześniej wgranych, 4 programy dotyczące kontroli tętna, 1 ustawiony przez użytkownika
Rolki transportowe: Tak
Sensory pomiaru pulsu: Tak
Wyświetlacz komputera: LCD
Dlaczego warto kupić w naszym sklepie:
Gwarancja: 24 miesiące
Możliwość zwrotu: do 30 dni (bez podania przyczyny)

Napisz recenzję

Uwaga: HTML nie jest dozwolony!
Captcha

Zadaj pytanie do produktu

Captcha