Masz pytania? (+48) 324 118 877

Wioślarz powietrzny NordicTrack RX 800

3 599.00 zł
  • Producent: NordicTrack
  • Stan magazynowy: Niedostępny
  • Koszt dostawy przedpłata: 0.00 zł
  • Koszt dostawy pobranie: 50.00 zł
Zamów telefonicznie
(+48) 324 118 877

Nowość! Wioślarz powietrzny NordicTrack RX 800 to innowacyjne urządzenie treningowe, które wykorzystuje w swojej pracy wyjątkowy system powietrznego generowania oporu przez koło zamachowe. Dzięki temu ćwiczenia na nim są niezwykle płynne oraz bezpieczne. Wioślarz marki NordicTrack to nie tylko innowacyjność, ale także wysoka jakość wykonania i najlepsze materiały. Przekonaj się sam, jak przyjemne mogą być ćwiczenia na wioślarzu RX 800!

Wioślarz powietrzny wyposażony jest w zaawansowany komputer, w którego pamięci znajduje się 20 programów treningowych. Niezależnie od poziomu zaawansowania, użytkownik może dobrać program odpowiedni do swoich możliwości. Pokryte antypoślizgową powierzchnią rączki oraz solidne podstawy pod stopy z paskami zabezpieczającymi gwarantują bezpieczny przebieg ćwiczeń. Model RX 800 posiada możliwość szybkiego złożenia do pionu (System SpaceSaver™). Rolki transportowe ułatwiają przemieszczanie wioślarza, a stopki poziomujące pozwalają na jego stabilne ustawienie.

Ruch wioślarski angażuje mięśnie praktycznie całego ciała, a dodatkowo w minimalny sposób obciąża stawy, dlatego też trening na wioślarzu jest niezwykle skuteczne i mogą go wykonywać osoby w różny wieku. Skorzystaj z najnowszego wioślarza amerykańskiej marki NordicTrack i zyskaj dobrą kondycję oraz zrzuć zbędne kilogramy.

 

TWOJE POSTĘPY W ZASIĘGU POLA WIDZENIA Dzięki innowacyjnemu ekranowi z regulowanym kątem nachylenia konsoli, niezależnie od twojego wzrostu będziesz wyraźnie widział swoje postępy w treningu.

ERGONOMICZNE SIODEŁKO Szerokie siodełko wykonane z najwyższej jakości wypełnienia oraz pokryte winylem zapewnia komfort użytkowania.

OBROTOWE PEDAŁY Szerokie pedały pasujące do każdej stopy pozwalają zachować stabilność podczas treningu. Ponadto obracają się w trakcie wykonywania ruchu, wpływając na ich płynną pracę. Regulowane nylonowe pasy zabezpieczające i teksturowane podstawy pod stopy wpływają na stabilność podczas treningu.

OSZCZĘDNOŚĆ MIEJSCA Dzięki opatentowanej, rewolucyjnej konstrukcji i systemowi szybkiego składania SpaceSaver™, z łatwością można złożyć urządzenie do czyszczenia lub przechowywania, a tym samym zaoszczędzić miejsce w pomieszczeniu.

UWAGA! Film jest materiałem poglądowym. Prezentowany w nim sprzęt może nieznacznie różnić się od oferowanego do sprzedaży. Szczegółowa specyfikacja sprzętu znajduje się powyżej.

Specyfikacja:
Model: NTEVRW52916
Klasa użytkowa: H - do użytku domowego
Wymiary (wys. / dł. / szer.): 108 x 56 x 220 cm
Wymiary po złożeniu (wys. / dł. / szer.): 111 x 82 x 56 cm
Waga: 45 kg
Certyfikaty i normy: EN 957-1/7, komputer CE oraz ROHS
Dodatkowe informacje: opór koła zamachowego - powietrzny (ze zmienna opornością), dodatkowy opór za pomocą magnesu w kole zamachowym
Dopuszczalna waga użytkownika: 130 kg
Funkcje komputera: czas, dystans, kalorie, ruch wiosłami na minutę, czas na 500 m, Watty (ergometr)
Ilość programów: 20
Kółka transportowe: Tak
Możliwość złożenia: Tak
Stopki poziomujące: Tak
Dlaczego warto kupić w naszym sklepie:
Gwarancja: 24 miesiące
Możliwość zwrotu: do 30 dni (bez podania przyczyny)

Napisz recenzję

Uwaga: HTML nie jest dozwolony!
Captcha

Zadaj pytanie do produktu

Captcha