Masz pytania? (+48) 324 118 877

Wioślarz wodny HMS ZW1600 Premium Semi Commercial

3 395.00 zł
  • Producent: HMS
  • Stan magazynowy: Niedostępny
  • Koszt dostawy przedpłata: 0.00 zł
  • Koszt dostawy pobranie: 50.00 zł
Zamów telefonicznie
(+48) 324 118 877

ZW1600 HMS PREMIUM to wioślarz z nowoczesnym wodnym systemem oporu. Sprzęt idealnie nadaje się do użytku komercyjnego w małych klubach fitness, salonach SPA i gabinetach odnowy biologicznej, a także w warunkach domowych. To połączenie wysokiej jakości, funkcjonalności i prostoty obsługi. Wioślarz to trenażer służący do treningu całego ciała.

ZW1600 zamiast klasycznego koła zamachowego posiada wodny system oporu. Jego regulacja polega na dolewaniu bądź wylewaniu wody ze zbiornika. Poziom oporu jest oznaczony za pomocą 9 linii znajdujących się na boku zbiornika. Łopatki w zbiorniku ustawione są pod takim kątem, że ruch odbywa się bardzo płynnie. Zaletą wioślarza wodnego jest to, że w przeciwieństwie do klasycznych trenażerów, podczas ćwiczeń wydaje przyjemny dla ucha dźwięk szumiącej wody.

ZW1600 wykonano z materiałów najwyższej jakości gwarantujących bezpieczeństwo użytkowania. Aluminiowa prowadnica i wygodne siedzisko gwarantują wysoki komfort i płynność treningu. Solidna konstrukcja zadowala nośnością, która wynosi aż 150 kg. Dzięki kółkom transportowym, przemieszczanie sprzętu nie sprawi trudności nawet przy pełnym zbiorniku, co w połączeniu z wygodnym systemem składania ułatwi przechowywanie.

Produkt posiada komputer z czytelnym wyświetlaczem LCD. Na wyświetlaczu znajdziemy wszelkie informacje przydatne w trakcie treningu. Dystans, czas czy tętno (przy użyciu pasa piersiowego, dołączonego do zestawu) to tylko niektóre z wielu informacji wyświetlanych na monitorze.

Produkt marki HMS pozwala na przeprowadzenie kompleksowych ćwiczeń wytrzymałościowych . Wioślarz idealnie sprawdzi się jako narzędzie do wzmocnienia i rozciągnięcia wielu grup mięśniowych, m.in. pleców, ramion, nóg, pośladków oraz brzucha. Trening przy jego wykorzystaniu poprawia wydolność systemu sercowo-naczyniowego, wspomaga spalanie tłuszczu i zwiększa zdolność organizmu do przyswajania tlenu.

Specyfikacja:
Model: ZW1600
Klasa użytkowa: LC - produkt od użytku półkomercyjnego
Wymiary (wys. / dł. / szer.): 85 x 52 x 211,5 cm
Wymiary po złożeniu (wys. / dł. / szer.): 142,5 x 52 x 112,5 cm
Waga: 31 kg
Dopuszczalna waga użytkownika: 150 kg
Funkcje komputera: pomiar tętna (pas telemetryczny), temperatura zewnętrzna, liczba pociągnięć, RPM, Scan, czas, prędkość, dystans, puls, kalorie
Możliwość złożenia: Tak
Regulacja oporu: w zależności od ilości wody w zbiorniku
Rodzaj oporu: wodny
Rolki transportowe: Tak
W skład zestawu wchodzi: lejek, pompka do odpompowywania wody, pas telemetryczny
Dlaczego warto kupić w naszym sklepie:
Gwarancja: 24 miesiące na użytek domowy 12 miesięcy na użytek komercyjny
Możliwość zwrotu: do 30 dni (bez podania przyczyny)

Napisz recenzję

Uwaga: HTML nie jest dozwolony!
Captcha

Zadaj pytanie do produktu

Captcha