trwa ładowanie

Masz pytania? (+48) 324 118 877

Drążek do podciągania HMS Premium DD10

236.60 zł

249.00 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 249.00 zł
  • Producent: HMS
  • Stan magazynowy: Wysyłka w 24h
  • Koszt dostawy przedpłata: 0.00 zł
  • Koszt dostawy pobranie: 20.00 zł
Zamów telefonicznie
(+48) 324 118 877

DD10 to solidny drążek do podciągania marki HMS. Jego główną zaletą jest funkcjonalność, która objawia się w tym, że można go przymocować zarówno do ściany jak i do sufitu.

Drążek to sprzęt, który warto mieć w swojej domowej siłowni ponieważ można go wykorzystać na wiele sposobów i do wielu ćwiczeń. Jednak głównym jego przeznaczeniem jest ćwiczenie zwane podciąganiem. Jest to ćwiczenie bardzo mocno angażujące do pracy mięsień najszerszy grzbietu, a tym samym bardzo mocno go rozwijającym. Mięsień najszerszy grzbietu jest duży i obejmuje praktycznie całe plecy, dlatego jego wzmacnianie i rozbudowa są tak ważne. W trakcie podciągania zaangażowany w znacznym stopniu jest również biceps. DD10 umożliwia zmiany uchwytu, dzięki temu, że został wyposażony w dodatkowe rączki. Możliwe jest zatem podciąganie nie tylko nachwytem czy podchwytem ale również chwytem neutralnym. Takie rozwiązanie pozwala na zaangażowanie mięśnia do pracy pod różnym kątem, a dodając do tego możliwość regulacji rozstawu rękojeści, wynikiem jest mocny symetrycznie ukształtowany mięsień.

Na rękojeściach drążka została umieszczona guma żeby zapobiegała ślizganiu się dłoni. Dzięki temu zyskujemy pewny uchwyt, który jest bardzo ważny w trakcie podciągania. Wpływa to bezpośrednio na bezpieczeństwo i komfort użytkowania. Rozstaw rękojeści reguluje się łatwo i szybko, a do dyspozycji jest 5 poziomów.

Niewątpliwie atrakcyjnym dodatkiem jest uchwyt na worek bokserski. Dzięki temu kupując jeden produkt dostajemy dwa, a tym samym oszczędzamy pieniądze i miejsce. Uchwyt wytrzyma każdy trening, gwarantuje to grubość blachy z której został wykonany, to aż 3 mm.

DD10 to stabilny, mocny produkt. 4 otwory montażowe o średnicy 11 mm pozwolą solidnie i bezpiecznie przymocować produkt do ściany lub sufitu.

Przy mocowaniu drążka do sufitu, należy pamiętać, że musi on być z mocnego, stabilnego materiału. Pod żadnym pozorem, nie może być podwieszany.

Specyfikacja:
Model: DD10
Klasa użytkowa: H - produkt do użytku domowego
Waga: 8 kg
Dodatkowe informacje: Podstawa do przykręcania: długość: 25 cm, szerokość: 15 cm; 8 otworów montażowych; Rozstaw pomiędzy otworami: po długości 21 cm (środkowy otwór 10,5 cm); Rozstaw pomiędzy otworami: po szerokości 11 cm (środkowy otwór 5,5 cm): grubość samej podstawy - 4 mm, wysokość ramienia podstawy - 35 cm, Profil 50x50 mm grubość 2 mm
Dopuszczalna waga użytkownika: 150 kg
Rozstaw uchwytów/rączek: Nachwyt/podchwyt: 85 cm – 105 cm (regulowane co 2,5 cm z każdej strony), Chwyt neutralny: 24 cm – 44 cm (regulowane co 2,5 cm z każdej strony)
Uchwyt: Długość rękojeści: 12 cm, Średnica rękojeści: 29 mm
Materiał wykonania: stal, guma
Dlaczego warto kupić w naszym sklepie:
Gwarancja: 24 miesiące
Możliwość zwrotu: do 30 dni (bez podania przyczyny)

Napisz recenzję

Uwaga: HTML nie jest dozwolony!
Captcha

Zadaj pytanie do produktu

Captcha