Ławka z modlitewnikiem Body Sculpture Carbon BW 3230

  • - Producent: Body Sculpture
  • - Dostępność: Wysyłka w 2-3 dni
  • - Koszt dostawy przedpłata: 0.00 PLN
  • - Koszt dostawy pobranie: 30.00 PLN
899.00 PLN 609.00 PLN
Ilość

Wysokiej jakości ławka do ćwiczeń Body Sculpture CARBON 2.0 BW 3230 z modlitewnikiem i stojakami pod sztangę pozwala na kompleksowy trening w warunkach domowych. Swórz własną siłownię i ćwicz wtedy, kiedy masz na to ochotę! Ławeczka wykonana z solidnych profili stalowych, z dużymi możliwościami regulacji poszczególnych elementów oraz wysokiej jakości winylowymi obiciami siedziska, oparcia i modlitewnika - to główne zalety najnowszej ławki od uznanego producenta sprzętu fitness, marki Body Sculpture.

Z ławką Body Sculpture BW 3230 z możesz modelować i rzeźbić poszczególne partie ciała. Obrotowe dźwignie znajdujące się z obu stron ławki (tzw. rozpiętki), umożliwiają wykonywanie ćwiczeń rozwijających mięśnie klatki piersiowej i ramion. Trening na tzw. „butterfly” (motylkach) - przywodzenie rozłożonych rąk z odpowiednio dobranym oporem - nie tylko pomaga w kształtowaniu tkanki mięśniowej ciała, ale także zwiększa pojemność płuc, a w konsekwencji poprawia wydolności całego organizmu. Ławka posiada również obrotową dźwignię umożliwiającą ćwiczenia mięśni nóg.

Stabilna rama została pomalowana metodą proszkową. Dla zapewnienia maksymalnego komfortu Twoich ćwiczeń, siedzisko, oparcie i modlitewnik wypełnione zostały gęstą, sprężystą gąbką oraz pokryte winylową powłoką w kolorze czerwono-czarnym. Ławka posiada łatwy i szybki system składania, co w połączeniu z atrakcyjnym designem daje sprzęt o wysokiej funkcjonalności do ćwiczeń w warunkach domowych.


Informacje:
Model: BW 3230
Klasa użytkowa: H - produkt do użytku domowego
Wymiary (wys. / dł. / szer.): 137 x 180 x 133 cm
Waga: 35,4 kg
Maksymalne obciążenie: stacja nożna: 30 kg, stacja motylka: 30 kg, stojaki pod sztangę: 100 kg
Dodatkowe parametry techniczne:
Certyfikaty i normy: EN957
Dopuszczalna waga użytkownika: 100 kg
Dlaczego warto kupić w naszym sklepie:
Gwarancja: 24 miesiące
Możliwość zwrotu: do 30 dni (bez podania przyczyny)

Zapytaj o produkt

Opinie (0)

Sortowanie:

Napisz opinię

Uwaga: Nie używaj HTML!
   
Ocena ogólna
Poleciłbyś ten produkt znajomemu?
 
DO PRODUKTU GRATIS!
Dwa e-booki o odchudzaniu   I   Kalkulator kalorii - 7 dni