trwa ładowanie

Masz pytania? (+48) 324 118 877

Ławka do sissy squat HMS LSS01

498.99 zł
  • Producent: HMS
  • Stan magazynowy: Niedostępny
  • Koszt dostawy przedpłata: 0.00 zł
  • Koszt dostawy pobranie: 20.00 zł
Zamów telefonicznie
(+48) 324 118 877

LSS01 HMS, to wielofunkcyjny produkt, którego głównym przeznaczeniem są tzw. przysiady sissy. Ćwiczenie to, bardzo mocno angażuje przede wszystkim mięśnie czworogłowe uda, ale oprócz tego wiele mięśni towarzyszących. W trakcie wykonywania tego ćwiczenia, odczuwalne będą wszystkie mięśnie kończyn dolnych, niezbędne jest również silne spięcie mięśni brzucha. Jest to również świetna praca, nad zginaczami bioder.

LSS01 to ławka, do której produkcji użyto materiałów najwyższej jakości, dzięki temu jest bardzo stabilna i wytrzymała. Dzięki dodatkowym podpórkom, pozwala na wykonanie głębokich pompek oraz pompek szwedzkich. Kółka transportowe w połączeniu ze specjalnym uchwytem, ułatwią ułożenie ławki w dogodnym miejscu. Regulacja wysokości podparcia, pozwoli dopasować sprzęt do wzrostu użytkownika. Zarówno oparcie na łydki, jak i rolki blokujące piszczele, zostały wykonane z miękkiej gąbki, a dla maksymalnego bezpieczeństwa, podstawa jest antypoślizgowa.

Ławka LSS01, pozwala wykonać pełny przysiad, aż do maksymalnego zgięcia kolan, tym samym następuje bardzo mocne rozciągnięcie mięśnia czworogłowego. W fazie wstawania, niemalże cały ciężar spoczywa właśnie na m. czworogłowym, a dokładnie na jego dolnej części. Umożliwia to rozbudowanie w znaczącym stopniu, mięśni nóg oraz ich kształtowanie. Ćwiczenie występuje w dwóch wersjach, pierwsza łatwiejsza kiedy uginając nogi zbliżamy jak najbardziej pośladki do poduszki ławki. Druga, dużo trudniejsza, kiedy wykonujemy zgięcie tylko w kolanach, natomiast w stawie biodrowych zgięcie nie następuje, staramy się jak najmocniej zbliżyć barki do podłoża, tzw. Matrix.

Główne zalety ławki, to:

  • Pomaga ukształtować mięsień czworogłowy uda
  • Pomaga budować mięśnie zginaczy bioder, które są bardzo trudne do wyćwiczenia
  • Pozwala na trening więcej niż jednej partii mięśniowej
  • Dużo bardziej angażuje mięśnie brzucha niż przy zwykłym przysiadzie
Specyfikacja:
Model: LSS01
Klasa użytkowa: H - produkt do użytku domowego
Wymiary (wys. / dł. / szer.): 52 x 100 x 60 cm
Waga: 12 kg
Dodatkowe informacje: Oparcie na łydki: 21 x 46 cm, Regulacja oparcia: 44 – 52 cm, Wymiary podstawy: długość: 30 cm, szerokość: 45 cm; Podpórki do pompek: rozstaw rękojeści: 39 cm, długość rękojeści: 11 cm, średnica rękojeści: 30 mm
Materiał wykonania: stal, PP, drewno
Dlaczego warto kupić w naszym sklepie:
Gwarancja: 24 miesiące
Możliwość zwrotu: do 30 dni (bez podania przyczyny)

Napisz recenzję

Uwaga: HTML nie jest dozwolony!
Captcha

Zadaj pytanie do produktu

Captcha