Masz pytania? (+48) 324 118 877

Dysk stabilizujący Body Sculpture BB 015

74.90 zł
  • Producent: Body Sculpture
  • Stan magazynowy: Wysyłka w 24h
  • Koszt dostawy przedpłata: 11.99 zł
  • Koszt dostawy pobranie: 19.00 zł
Zamów telefonicznie
(+48) 324 118 877

Dysk stabilizujący Body Sculpture BB015 to pompowany dysk służący do ćwiczeń fitness i masażu. Dysk można polecić do nie tylko do treningu równoważnego, ale także w celu poprawy stabilności stawów i korekcji wad postawy. Dysk BB015 może zostać wykorzystany także do medytacji.

Specjalna struktura dysku pobudza strefy refleksogenne na stopach, które wysyłają sygnały do systemu sensomotorycznego człowiek, odpowiedzialnego za zachowanie równowagi i orientację w przestrzeni. Dodatkowo, wypustki dysku usprawniają krążenie.

Dysk stabilizujący Body Sculpture BB015

Ćwiczenia równowagi na dysku oddziałują na liczne grupy mięśniowe górnej i dolnej części ciała oraz na pomocnicze mięśnie stabilizujące. Na dysku możemy także siadać, co ułatwi wykonywanie ćwiczeń w tej pozycji, lub opierać na nim ręce w trakcie wykonywania pompek, a jego ciągła praca będzie angażowała dodatkowe partie mięśni. Warto zaznaczyć, że siedząc na dysku automatycznie przyjmujemy prawidłową pozycję ciała, w której zmniejsza się jednostajny nacisk na krążki międzykręgowe kręgosłupa.

Dysk stabilizacyjny doskonale wymodeluje okolice talii i brzucha, pozwoli zachować zgrabną sylwetkę, a dodatkowo rozluźni ciało. Do produktu dołączona jest instrukcja obsługi, która zawiera przykładowe ćwiczenia na równowagę, poprawę siły mięśni oraz na wzmocnienie kręgosłupa i poprawę giętkości ciała.

Specyfikacja:
Model: BB 015
Średnica: 33 cm
Dlaczego warto kupić w naszym sklepie:
Gwarancja: 24 miesiące
Możliwość zwrotu: 30 dni (bez podania przyczyny)

Napisz recenzję

Uwaga: HTML nie jest dozwolony!
Captcha

Zadaj pytanie do produktu

Captcha