Masz pytania? (+48) 324 118 877

Rower programowany NordicTrack GX 4.4 Pro

3 299.00 zł
  • Producent: NordicTrack
  • Stan magazynowy: Niedostępny
  • Koszt dostawy przedpłata: 0.00 zł
  • Koszt dostawy pobranie: 50.00 zł
Zamów telefonicznie
(+48) 324 118 877

Lubisz aktywność fizyczną na wysokim poziomie? Zawsze dążysz do wyznaczonego celu? A może cenisz wysoką jakość? Mamy coś w sam raz dla Ciebie! Rower programowany NordicTrack GX 4.4 Pro to najwyższej jakości sprzęt do użytku domowego oraz półkomercyjnego, przeznaczony dla wymagających użytkowników. Trening z rowerem stacjonarnym marki NordicTrack to zupełnie nowe doznanie. Po prostu ćwicz i nie martw się o nic więcej!

Rower stacjonarny NordicTrack GX 4.4 Pro posiada aż 30 programów treningowych. Magnetyczny system wytwarzania oporu sprawia, że urządzenie pracuje cicho i płynnie. 25 poziomów regulacji obciążenia treningowego to pewność, że poziom trudności ćwiczenia będzie doskonale dopasowany do Twoich aktualnych możliwości! Zmiana obciążenia jest niezwykle prosta, dzięki zastosowaniu technologii OneTouch Controls.

Aby codzienne treningi nie były nudne, rowerek wyposażony został w głośniki oraz wejście pozwalające na podłączenie urządzenia z muzyką. Wentylator AutoBreeze zapewnia powiew orzeźwiającego powietrza. Rowerek wyposażony jest także w uchwyt na urządzenie mobilne. A po skończonym treningu sprzęt można w łatwy sposób przemieścić za pomocą kółek transportowych oraz uchwytu na stabilizatorze. Te, i wiele innych sprawdzonych rozwiązań konstrukcyjnych, decydują o wysokiej funkcjonalności produktu.

Rower programowany GX 4.4 PRO marki NordicTrack to zupełnie nowe doznanie - przekonaj się, że ćwiczenia mogą być nie tylko skuteczne, ale także niezwykle przyjemne!

Rower Programowany NordicTrack GX 4.4 Pro - cechy produktu:

5" WYŚWIETLACZ Duży wyświetlacz gwarantuje w pełni komfortowy i atrakcyjny trening. Możliwość zintegrowania konsoli z platformą iFit® dodatkowo daje możliwość korzystania z niezliczonej ilości profesjonalnych programów treningowych i oglądania parametrów treningu na wyświetlaczu.

KOMPATYBILNY Z SYSTEMEM IFIT Rewolucyjny interaktywny system treningowy iFit pomaga Ci trenować mocniej z każdym kolenym treningiem. Technologia programów treningowych iFit®* daje nieograniczone możliwości.
*Wymagane jest członkostwo iFit®, sprzedawane osobno

TRENUJ DŁUŻEJ, BEZ POTU! - korzystaj z komfortu jaki daje wentylator AutoBreeze™. Umieszczony jest na konsoli głównej, blisko Twojego ciała, abyś mógł odczuć przyjemy chłód w trakcie wykonywania ćwiczeń. Dzięki przyciskom szybkiego dostępu możesz regulować i dostosowywać poziomy nawiewu w zależności od własnych preferencji.

TRENUJ W RYTMIE SWOJEJ MUZYKI! Trening w rytmie ulubionej muzyki pozwala ćwiczyć jeszcze efektywniej. Wejście Audio Jack 3,5 mm umożliwia słuchanie muzyki z urządzeń zewnętrznych (iPod, MP3) z wykorzystaniem wbudowanych w przedni panel głośników.

POMIAR PULSU jest dokonywany za pomocą uchwytów z czujnikami CardioGrip. Czujniki wbudowane w oba drążki podporowe służą do pomiaru pulsu. Należy pamiętać, że pomiar pulsu za pomocą sensorów/czujników umieszczonych w produkcie podaje wyniki przybliżone (orientacyjne). Nie jest to produkt medyczny.

Specyfikacja:
Model: GX 4.4 Pro
Klasa użytkowa: LC - produkt do użytku typu light commercial.
Wymiary (wys. / dł. / szer.): 161 x 105 x 59 cm
Dodatkowe funkcjonalności: port audio typu Jack 3,5 mm oraz 2’’ podwójne głośniki, wentylator AutoBreeze™, klawisze szybkiej zmiany oporu (OneTouch™ controls), uchwyt na tablet lub telefon
Dopuszczalna waga użytkownika: 125 kg
Ilość programów: 30, kompatybilność z iFit
Regulacja siodełka: Tak, w pionowa (87-119,5 cm) i pozioma
Rodzaj oporu: Magnetyczny, 25 poziomów oporu magnetycznego sterowane systemem SMR Silent™ Magnetic Resistance
Rolki transportowe: Tak
Sensory pomiaru pulsu: Tak
Uchwyty stabilizujące na stopy: Tak
Waga koła zamachowego: 9 kg
Wyświetlacz komputera: 5" ekran negatywowy
Dlaczego warto kupić w naszym sklepie:
Gwarancja: 24 miesiące
Możliwość zwrotu: do 30 dni (bez podania przyczyny)

Napisz recenzję

Uwaga: HTML nie jest dozwolony!
Captcha

Zadaj pytanie do produktu

Captcha