Masz pytania? (+48) 324 118 877

Piłeczki do masażu Laubr IR97413

14.90 zł
  • Producent: Laubr
  • Stan magazynowy: Wysyłka w 24h
  • Koszt dostawy przedpłata: 8.99 zł
  • Koszt dostawy pobranie: 19.00 zł
Zamów telefonicznie
(+48) 324 118 877

Przedstawiamy Państwu zestaw dwóch piłeczek do masażu, pokrytych masującymi wypustkami-stożkowatymi kolcami, które pobudzają receptory czuciowe ciała i poprawiają pracę układu krążenia. Piłeczki doskonale sprawdzają się w rehabilitacji lub masażu zmęczonych mięśni, zalecane są szczególnie w pourazowej rehabilitacji dłoni.

Piłki doskonale nadają się do walki z cellulitem, pobudzania krążenia oraz podczas ćwiczeń antystresowych. Rozluźniają napięcie mięśniowe i wspomagają regenerację skóry. Zalecane przy zaniku mięśni, zaburzeniach krążenia, zaburzeniach przemiany materii.

Niewielki rozmiar sprawia, że doskonale dopasowują się do kształtu dłoni. Jej zewnętrzną powłokę pokrywają specjalne, stożkowe wypustki, odpowiedzialne za funkcje masujące piłeczki. Gdy ściskasz piłkę w dłoniach (lub delikatnie uciskasz nią inne partie ciała) wypustki oddziaływają na skórę i receptory czuciowe. Taki masaż jest nie tylko przyjemny i odprężający, ale też skutecznie poprawia ukrwienie i mikrokrążenie podskórne.

Piłeczki sprawdzają się także w pourazowej rehabilitacji dłoni. Dzięki prostym ćwiczeniom z jaj użyciem szybciej przywrócisz sprawność całej dłoni i palców.


Już kilkanaście minut ćwiczeń dziennie odczuwalnie wzmacnia:
  • mięśnie nadgarstków,
  • mięśnie śródręcza,
  • mięśnie palców,
  • ćwiczenia z piłeczką wywierają także korzystny wpływ na kondycję stawów.

Niewielkie rozmiary piłeczki sprawiają, że możesz mieć ją zawsze przy sobie i używać w dowolnym miejscu: w domu, pracy, w podróży. Wystarczy kilkanaście minut ćwiczeń dziennie, aby zauważyć efekty. Regularne używanie piłeczki zmniejsza stres i napięcie, ułatwia rozluźnienie i odprężenie.

Specyfikacja:
Model: IR97413
Klasa użytkowa: H - produkt do użytku domowego.
Średnica: zielona: 90 mm, różowa: 75 mm
Materiał wykonania: PVC
Dlaczego warto kupić w naszym sklepie:
Gwarancja: 24 miesiące
Możliwość zwrotu: do 30 dni (bez podania przyczyny)

Napisz recenzję

Uwaga: HTML nie jest dozwolony!
Captcha

Zadaj pytanie do produktu

Captcha