trwa ładowanie

Masz pytania? (+48) 324 118 877

Ścisk do dłoni Adidas ADAC-11400BK

85.00 zł
  • Producent: Adidas
  • Stan magazynowy: Niedostępny
  • Koszt dostawy przedpłata: 0.00 zł
  • Koszt dostawy pobranie: 19.00 zł
Zamów telefonicznie
(+48) 324 118 877

 

Ściski do dłoni Adidas ADAC-11400BK stworzono z myślą o rozwijaniu siły chwytu, produkt jest przeznaczony specjalnie do ćwiczenia mięśni przedramion i dłoni. Wyposażony w solidną metalową sprężynę i trwale formowaną ramę, ścisk Adidas pozwala zwiększyć nie tylko siłę , ale także wytrzymałość mięśniową.

Zaprojektowany z unikalnym, regulowanym mechanizmem, można regulować w zakresie od 10 do 40 kg oporu. Pokrętło regulacji napięcia w pomaga uniknąć stagnacji podczas treningu i pozwala na rozwijanie siły chwytu w miarę postępów. Ścisk posiada gumowane, regulowane i wyprofilowane uchwyty, które zapewniają mocniejszy chwyt podczas wywierania maksymalnego nacisku. Uchwyty zapobiegają ślizganiu się dłoni, zwiększając komfort i efektywność ćwiczeń.

DANE TECHNICZNE:

Poziomy oporu: 10 – 40 kg

Wymiary uchwytów: 12 x 2,3 x 15 cm (dł. x szer. x wys.)

Waga: 150 g

Materiał: PP, TPR

Przeznaczenie: użytek domowy

Gwarancja: 2 lata

Adidas, jako światowy lider w dziedzinie sportu i sprzętu fitness, jest jedną z najbardziej szanowanych marek na całym świecie. Starając się nieustannie łączyć elegancję, nowatorski design i produkty wysokiej jakości – co odzwierciedlają charakterystyczne dla marki trzy paski – adidas pomaga zawodnikom w uzyskiwaniu najlepszych wyników podczas treningów. Misją marki adidas jest wyposażanie wszystkich sportowców w niezbędne narzędzia ku temu, by mogli realizować zamierzone cele, przekraczając własne granice i osiągając „niemożliwe”.

Wśród szerokiego asortymentu produktów adidas – od ciężarów, ławek treningowych po stabilizatory i wiele innych – każdy znajdzie coś dla siebie.

Specyfikacja:
Model: ADAC-11400BK
Klasa użytkowa: H - produkt do użytku domowego
Poziom oporu: 10-40 kg
Wymiary (wys. / dł. / szer.): 15 x 12 x 2,3 cm
Waga: 150 g
Materiał wykonania: PP, TPR, stal
Dlaczego warto kupić w naszym sklepie:
Gwarancja: 24 miesiące
Możliwość zwrotu: do 30 dni (bez podania przyczyny)

Napisz recenzję

Uwaga: HTML nie jest dozwolony!
Captcha

Zadaj pytanie do produktu

Captcha