Orbitrek magnetyczny Body Sculpture I-CONSOLE BE 7330G

  • - Producent: Body Sculpture
  • - Dostępność: Niedostępny
  • - Koszt dostawy przedpłata: 0.00 PLN
  • - Koszt dostawy pobranie: 10.00 PLN
3,117.00 PLN
Ilość

Orbitrek magnetyczny Body Sculpture I-CONSOLE BE 7330G o przeznaczeniu do intensywnych treningów w warunkach domowych. Wysoka jakość wykonania oraz najlepsze materiały gwarantują długotrwałe użytkowanie. O solidności modelu BE 7330G niech świadczy maksymalne obciążanie wynoszące aż 150 kg!

Produkt Body Sculpture to nie tylko jakość wykonania, ale również innowacyjność. Orbitrek posiada komputer z dużym i czytelnym wyświetlaczem Deluxe Backlight LCD i podświetleniem LED. W pamięci jednostki sterującej znajduje się 17 programów treningowych (1 manualny, 12 automatycznych oraz 4 HRC). Wyświetlacz pokazuje parametry treningu takie jak: prędkość, czas, dystans, spalone kalorie, puls, Body Fat, Recovery i RPM.

Orbitrek magnetyczny Body Sculpture I-CONSOLE BE 7330G

Specjalna tacka umożliwia zamontowanie na pulpicie komputera urządzenia przenośnego (tablet, smartfon), za którego pomocą można korzystać z innowacyjnej aplikacji iConsole. Program ten umożliwia personalizację treningu poprzez wyznaczanie tras w Google Maps oraz dzielenie się wynikami treningów ze znajomymi na Facebooku lub Twitterze.

Orbitrek posiada koło zamachowe o wadze 6 kg i elektroniczny system sterowania oporem magnetycznym PMS. System ten zapewnia płynny przebieg ćwiczeń oraz długotrwałą pracę. W rączkach urządzenia znajdują się sensory pomiaru pulsu oraz tkanki tłuszczowej. Wyniki pomiarów można śledzić na wyświetlaczu LCD. Szerokie, antypoślizgowe płozy gwarantują stabilne oparcie dla stóp w czasie treningów. A po skończonych ćwiczeniach orbitrek można w łatwy sposób przemieścić z pomocą rolek transportowych.

Model BE 7330G to również oryginalny i dynamiczny design. W obudowie urządzenia zamontowano dodatkowe oświetlenie LED, które świeci w trakcie treningu. Orbitrek to przyrząd do kompleksowego treningu całego ciała. Za jego pomocą nie tylko wzmocnisz mięśnie, ale również poprawisz kondycję i wytrzymałość organizmu oraz pobudzisz krążenie. Regularny wysiłek fizyczny to również najlepszy sposób na poprawę samopoczucia i wzrost samooceny. A wszystko to można osiągną bez konieczności uciążliwych wizyt w klubie fitness lub siłowni. Orbitrek w domu pozwala ćwiczyć wtedy, gdy masz na to czas i ochotę!

Informacje:
Model: BE 7330G
Klasa użytkowa: H - produkt do użytku domowego.
Wymiary (wys. / dł. / szer.): 174 x 139 x 60 cm
Funkcje komputera: prędkość, czas, dystans, spalone kalorie, puls, Body Fat (pomiar spalania tkanki tłuszczowej), RECOVERY (tester pracy serca), RPM (liczba obrotów w czasie 1 minuty)
Rodzaj oporu: Magnetyczny
Waga koła zamachowego: 6 kg
Dodatkowe parametry techniczne:
Certyfikaty i normy: CE
Dopuszczalna waga użytkownika: 150 kg
Pedały antypoślizgowe: Tak
Regulacja kąta kierownicy: Nie
Regulacja oporu: płynna
Rolki transportowe: Tak
Sensory pomiaru pulsu: Tak
Stopki poziomujące: Nie
Uchwyty stabilizujące na stopy: Nie
Wyciszona pokrywa: Nie
Wyświetlacz komputera: LCD
Dlaczego warto kupić w naszym sklepie:
Gwarancja: 24 miesiące
Możliwość zwrotu: do 30 dni (bez podania przyczyny)

Zapytaj o produkt

Opinie (0)

Sortowanie:

Napisz opinię

Uwaga: Nie używaj HTML!
   
Ocena ogólna
Poleciłbyś ten produkt znajomemu?
 
DO PRODUKTU GRATIS!
Rabat na kolejne zakupy   I   Dwa e-booki o odchudzaniu   I   Kalkulator kalorii - 7 dni