Atlas jednostanowiskowy Body Sculpture BMG 4300 stos 45kg

  • - Producent: Body Sculpture
  • - Dostępność: Niedostępny
  • - Koszt dostawy przedpłata: 0.00 PLN
  • - Koszt dostawy pobranie: 10.00 PLN
1,489.00 PLN
Ilość

Atlas BODY SCULPTURE BMG 4300 umożliwia przeprowadzenie bezpiecznego treningu kulturystycznego różnych części ciała. To wielofunkcyjne urządzenie, które zapewni profesjonalne wsparcie treningów w warunkach domowych. Chcesz poprawić sylwetkę? Wzmocnić kondycję? Popracować na muskulaturą oraz zwiększyć siłę? Jeśli tak, to trafiłeś na idealny ku temu produkt!

Atlas oferuje szeroką możliwość kształtowania różnych grup mięśniowych. Z jego pomocą wzmocnisz mięśnie – piersiowe, deltoidalne, trapezowe, najszersze grzbietu, tricepsa, przedramion oraz naramiennych, pośladków i nóg. Oznacza to, że ćwiczenia na atlasie BMG 4300 pozwalają na kompleksowy trening całego ciała.

Produkt wykonany jest z wytrzymałych materiałów, które z pewnością sprostają najcięższym treningom. Stabilna konstrukcja z owalnych profili stalowych została pomalowana metodą proszkową. Duży nacisk położono na wykończenie atlasu. Górny i dolny drążek chromowany, obciążniki stosu pokryte warstwą plastiku dla cichej pracy, trwałe linki stalowe i solidne krążki – to tylko niektóre rozwiązania konstrukcyjne zastosowane w modelu BMG 4300.

Podwójna dźwignia ramion z blokadą dla stacji motylkowej, stacja nożna oraz wyciąg górny i popularny „modlitewnik” (do ćwiczenia mięśni dwugłowych ramion) umożliwiają przeprowadzenie szerokiej gamy ćwiczeń. Dzięki zastosowaniu przełożenia 2:1 ćwiczący podnosi ciężar 2x większy niż waga obciążenia. Umożliwiają to odpowiednie przełożenia linek.

Atlas BMG 4300 to uniwersalny przyrząd treningowy, który pozwala stworzyć profesjonalną siłownię we własnym domu. Z produktu mogą korzystać zarówno mężczyźni, jak i kobiety. Zobaczysz, że regularne ćwiczenia z wykorzystaniem możliwości oferowanych przez oferowany produkt szybko dadzą pożądane efekty!


Informacje:
Model: BMG 4300
Klasa użytkowa: H - produkt do użytku domowego.
Długość: 135 cm
Szerokość: 118 cm
Wysokość: 210 cm
Waga stosu: 45 kg
Dodatkowe parametry techniczne:
Certyfikaty i normy: EN 957
Dopuszczalna waga użytkownika: 100 kg
Dlaczego warto kupić w naszym sklepie:
Gwarancja: 24 miesiące
Możliwość zwrotu: do 30 dni (bez podania przyczyny)

Zapytaj o produkt

Opinie (2)

Sortowanie:

Napisz opinię

Uwaga: Nie używaj HTML!
   
Ocena ogólna
Poleciłbyś ten produkt znajomemu?
 
DO PRODUKTU GRATIS!
Rabat na kolejne zakupy   I   Dwa e-booki o odchudzaniu   I   Kalkulator kalorii - 7 dni