Drążek wielofunkcyjny XYLO XG-064

INFO

  • - Producent: Xylo
  • - Dostępność: Niedostępny
  • - Koszt dostawy przedpłata: 10.00 PLN
  • - Koszt dostawy pobranie: 15.00 PLN
48.00 PLN 38.00 PLN
Ilość

Drążek wielofunkcyjny XG-064 popularnej marki XYLO to prosty, ale niezwykle funkcjonalny przyrząd treningowy – zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych użytkowników. Posiada znacznie szersze zastosowanie niż tradycyjne drążki, a jego montaż jest bezinwazyjny. Może być ściągany po każdym treningu. Doskonałe rozwiązanie dla osób, którym zależy na uniwersalności.

Drążek wielofunkcyjny XYLO XG-064

Dzięki zastosowaniu wysokogatunkowej stali drążek posiada udźwig do 120 kg. Elementy drążka połączone są ze sobą za pomocą wytrzymałych śrub zapewniających stabilność całej konstrukcji. Drążek umożliwia, oprócz podciągania w trzech różnych uchwytach, również trening brzuszków, pompek i odwrotnych pompek. Zastosowanie 3 par uchwytów umożliwia modyfikację ćwiczenia dla każdej partii mięśni w zależności o potrzeb.

Dużą zaletą produktu jest system mocowania, który umożliwia bezinwazyjne założenie drążka na każdej wysuniętej futrynie. Do zestawu dołączony jest zestaw montażowy umożliwiający złożenie drążka. Na futrynach posiadających wysunięte elementy mocowanie drążka nie będzie wymagało żadnych dodatkowych elementów.

W miejscach gdzie drążek ma kontakt ze ścianą została użyta gruba pianka zapobiegająca uszkodzeniom i minimalizująca drgania. Wytrzymała pianka o wysokiej gęstości jest odporna na rozrywanie i uniemożliwia zsuwanie się z drążka.

Uwaga:

Jeśli futryna jest osadzona równo ze ścianą, mocowanie drążka będzie wymagało dodatkowych L- kształtnych elementów, które uniemożliwią jego zsuwanie. Elementy te nie wchodzą w skład zestawu i należy zakupić je we własnym zakresie(dostępne są m.in. w marketach budowlanych).

Informacje:
Model: XG-064
Klasa użytkowa: H - produkt do użytku domowego.
Długość: 94 cm
Dodatkowe informacje: 3 pary uchwytów pokrytych miękką pianką; w zestawie komplet narzędzi montażowych
Rozstaw uchwytów/rączek: 37,5 cm
Materiał wykonania: stal
Dodatkowe parametry techniczne:
Dopuszczalna waga użytkownika: 120 kg
Dlaczego warto kupić w naszym sklepie:
Gwarancja: 24 miesiące
Możliwość odbioru osobistego: Chrzanów (w dniu zamówienia)
Możliwość zwrotu: do 30 dni (bez podania przyczyny)

Zapytaj o produkt

Opinie (7)

Sortowanie:

Napisz opinię

Uwaga: Nie używaj HTML!
   
Ocena ogólna
Poleciłbyś ten produkt znajomemu?
 
DO PRODUKTU GRATIS!
Rabat na kolejne zakupy   I   Dwa e-booki o odchudzaniu   I   Kalkulator kalorii - 7 dni